Новини

«Запорізький край – історико-культурна столиця південно-східної України» - майбутнє, до якого варто прагнути

20 грудня 2006 - 15:22

В облдержадміністрації відбулося засідання Робочої групи для забезпечення розроблення проекту Стратегії розвитку Запорізької області на період до 1015 року. У засіданні взяли участь в.о. заступника голови облдержадміністрації Володимир Кальцев, заступник голови робочої групи Олександр Сін, представники облради, експерти, регіональні менеджери та учасники проекту партнерства Канада-Україна «Регіональне самоврядування та розвиток».

На засідання було презентовано інтегровані результати ІІ етапу проекту «Формування бачення майбутнього в стратегічному плануванні розвитку Запорізької області» та затверджено план розробки Стратегії розвитку Запорізької області на період з грудня 2006 р. до 31 березня 2007 р..

Головним рішенням Робочої групи стало утвердження Проекту бачення майбутнього розвитку Запорізької області:

«Запорізький край – історико-культурна столиця південно-східного регіону України, екологічно чистий, інвестиційно привабливий регіон, з розвиненими індустріальним та аграрним комплексами, високим освітньо-науковим потенціалом, поширеними курортно-туристичними послугами.

Громади області самодостатні, спроможні до самоврядування. Населення має високий рівень життя із забезпеченням соціального та правового захисту».

Бачення було сформульоване в результаті анкетування населення області та є знаковим – вперше стратегія розвитку регіону розробляється простими громадянами, які спираються на власні умови життя, побажання, надії.

Найближча мета учасників проекту – донести це бачення до кожного жителя краю за допомогою семінарів, опитувань, шкільних та студентських тематичних конкурсів, інформування населення про впровадження етапів проекту, проведення прес-конференцій та круглих столів тощо. Тільки спільними зусиллями обласної влади, громадських організацій та свідомих запоріжців реально втілити це бачення в життя.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також