Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Григорій Самардак: «Україну не переможе ніхто, адже її захищають справжні патріоти»

30 жовтня 2015 - 16:37

Голова облдержадміністрації Григорій Самардак взяв участь в урочистому мітингу з нагоди річниці військової частини 3029 Національної Гвардії України. Також участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Олександр Іщенко (стажування), побратими по зброї, представники громадськості та члени родин військовослужбовців.

За словами керівника військової частини Олександра Хоменка 31 жовтня особовий склад відзначає 21 річницю з дня її створення в селі Широке Запорізької області. Сьогодні цей підрозділ Нацгвардії  об’єднує більше півтори тисячі бійців, які служать у військах протиповітряної оборони, артилерії, танкових та кінологічних. За час проведення АТО особовий склад полку неодноразово виконував бойові завдання щодо охороні суверенітету та територіальної цілісності держави. Нажаль, захищаючи Батьківщину, своє життя віддали лейтенант Богдан Завада, майор Іван Якушин та старший  лейтенант Ігор Юхимець. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Під час урочистого мітингу найкращі військовослужбовці були відзначені нагородами від командування та облдержадміністрації. Так Григорій Самардак вручив цінні подарунки, медалі «За розвиток Запорізького краю» та привітав бійців з нагоди свята.

- Сьогоднішнє свято ми зустрічаємо в особливих умовах. 21 рік тому була заснована ваша військова частина. За цей час вона побачила падіння українського війська та його відродження і зліт. За останні півтора року українська держава змогла дійсно відродити свою армію. За цей час на гідний рівень поставлено озброєння, техніка та моральний дух наших солдат. Проте найважливіше досягнення це, звичайно, професійність військових. Хочу наголосити, що на українській землі сьогодні панує спокій та наші діти можуть жити під мирним небом, лише завдяки вам. Я дякую вам за це, від імені всіх запоріжців. Впевнений, Україну не переможе ніхто, адже її захищають справжні патріоти, - підкреслив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

Після урочистого мітингу всі присутні змогли ознайомитись зі зразками зброї на виставці  військової частини 3029. Тут були продемонстровані раритетні екземпляри, сучасне озброєння, а також та бойова техніка, яка брала участь у зоні проведення АТО.

 

Управління у справах  преси та інформації

Читайте також

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Графік проведення прямих "гарячих" телефонних ліній керівництвом облдержадміністрації у лютому 2026 року

«Надихаюся друзями, колективом, роботою», – ветеран Олександр Шевчук про цивільне життя

Гуманітарна допомога прифронтовому регіону: керівник фонду Project Victory Ukraine відвідав Запорізьку область

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.02.2026

«Ой, що це?»: вивчаємо, навчаємо та спілкуємось українською

Упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 32 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1442-го дня війни

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Посилити захист і відновити інфраструктуру: засідання штабу з ліквідації наслідків ворожих ударів у Вільнянську

Адаптувати до подальшого життя та допомогти не втратити себе: як проходить реабілітація цивільних у Запорізькій області

«Тут безпечно та комфортно, а головне – батьки не хвилюються»: у Запорізькій області відкрили 19-ту «підземну» школу