Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Залізничники зустрічають професійне свято

3 листопада 2015 - 16:07

Напередодні професійного свята – Дня залізничника, яке відзначається 4 листопада, запорізькі залізничники, які входять до складу Придніпровської магістралі, відзначили його з колегами в Дніпропетровську. У числі гостей прибув привітати кращих представників Придніпровської залізниці і заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації  (стажування) Олександр Іщенко.   

- Неможливо уявити сучасне життя без вокзалів, вагонів, поїздів. Залізничний транспорт у силу своєї надійності, регулярності,  здатності  перевезень пасажирів  і вантажів  незалежно від пори року та погодних умов посідає особливе місце у транспортному сполученні. Недаремно в народі кажуть: «Хочеш  швидко - лети  літаком, хочеш вчасно - скористайся поїздом». Ви, як працівники залізниці, виконуєте дуже відповідальну роботу, адже у ваших руках життя мільйонів пасажирів. Ми  віримо у ваш професіоналізм, і довіряємо своє  життя і здоровя, - зазначив у вітальному слові Олександр Іщенко.

Посадовець відзначив вагому роль галузі в економіці області. Так, залізничним транспортом у Запорізькій  області перевозиться 80 % усіх вантажів. За січень-вересень цього року  відправлено 10,8 млн. т  вантажів, вивантажено 162708 вагонів.

Стабільно працює пасажирський транспорт. Щодоби у різних напрямках курсують 30 пасажирських та  76 приміських поїздів. З початку року послугами залізниці в області у дальньому сполученні скористалися 1,5 млн. пасажирів,  у приміському  - 4,2 млн.  

Олександр Іщенко окремо подякував керівництву Придніпровської залізниці та Запорізької дирекції залізничних перевезень за вирішення соціально важливих питань вопросов. Зокрема, відкрито рух нового нічного швидкісного поїзда  сполученням  Запоріжжя – Київ,  нового регіонального електропоїзда підвищеної комфортності Дніпропетровськ - Генічеськ – Дніпропетровськ, почав курсувати  «Івано- Франківськ – Новоолексіївка».

Крім цього, у вересні  на станції  «Запоріжжя-1» виконано ремонт  та організовано волонтерський центр з облаштуванням кімнат відпочинку для військових, які повертаються із зони АТО.

Традиційно урочисте зібрання завершилося нагородженням представників підприємства, у тому числі і грамотами Запорізької облдержадміністрації.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Не звіти, а результат для людей: у Запоріжжі пройшло засідання Комітету доступності

Триває реєстрація на Всеукраїнський турнір з адаптивних видів спорту «Карпатський виклик»

Наближення до контактної мережі може бути смертельним: у Запоріжжі підліток загинув на залізниці

Безпека та доступність: як працюватимуть заклади освіти Запорізької області в новому навчальному році

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1217 ударів по 60 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.08.2026

Затверджено правила госпіталізації, продовження стаціонарного лікування, переведення та виписки пацієнтів: роз’яснення від МОЗ

«Сонячний РеСтарт»: оголошено новий набір на навчання із сонячної енергетики для ветеранів, ветеранок та їхніх сімей

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1034 удари по 55 населених пунктах Запорізької області.

Запорізькі спортсмени здобули перемоги на всеукраїнських та міжнародних змаганнях

Перебування в укритті з домашніми улюбленцями: що передбачає законодавство