Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Для родин учасників АТО придбано вісім квартир

13 листопада 2015 - 14:21

Відбулося чергове – сьоме – засідання комісії з питань здійснення заходів щодо закупівлі житла для сімей загиблих військовослужбовців, бійців-інвалідів I-II групи, а також учасників АТО, які втратили під час проведення операції функціональні можливості нижніх кінцівок.  

Члени комісії під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна та за участю представників Вільнянської райдержадміністрації

розглянули варіанти житла для придбання батькам та членам сімей загиблих учасників АТО.

Як повідомив головуючий, на сьогодні для сімей загиблих військовослужбовців, а також для інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО, придбано вісім квартир  у Запоріжжі, Бердянську, Пологах і Приморську.

Для наступних черговиків за підсумками розгляду  затверджено три варіанти квартир. Едуард Гугнін доручив комісії продовжувати пошук житла для родин загиблих та бійців-інвалідів, що потребують поліпшення житлових умов.

Нагадаємо, на придбання квартир для родин загиблих бійців та учасників АТО, які внаслідок військових дій стали інвалідами I-II групи, державним бюджетом для області передбачено 3,8 млн. грн. Ще 3,7 млн. грн. виділено обласним бюджетом. У Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації запевняють, що цієї суми вистачить для придбання квартир усім черговикам. Спочатку в черзі було 12 осіб, тож більшості з них житло вже придбано.

Також в області діє програма з придбання житла бійцям, які втратили в АТО кінцівки, та потребують поліпшення житлових умов.  У рамках цієї програми придбана одна квартира, ще один боєць чекає на поліпшення житлових умов.

У Департаменті зазначили, що і державна, й обласна програми є довгостроковими, тож намагатимуться задовольнити житлові потреби всіх учасників АТО та родин загиблих, які підпадають під дію програм.

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1158 ударів по 59 населених пунктах Запорізької області

Не звіти, а результат для людей: у Запоріжжі пройшло засідання Комітету доступності

Триває реєстрація на Всеукраїнський турнір з адаптивних видів спорту «Карпатський виклик»

Наближення до контактної мережі може бути смертельним: у Запоріжжі підліток загинув на залізниці

Безпека та доступність: як працюватимуть заклади освіти Запорізької області в новому навчальному році

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1217 ударів по 60 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.08.2026

Затверджено правила госпіталізації, продовження стаціонарного лікування, переведення та виписки пацієнтів: роз’яснення від МОЗ

«Сонячний РеСтарт»: оголошено новий набір на навчання із сонячної енергетики для ветеранів, ветеранок та їхніх сімей

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1034 удари по 55 населених пунктах Запорізької області.

Запорізькі спортсмени здобули перемоги на всеукраїнських та міжнародних змаганнях