Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Є. Червоненко: «До всього державного ми повинні навчитись ставитись бережно»

18 січня 2007 - 15:58

Головним питанням розглянуто стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, установах і організаціях Запорізької області та посилення контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів.

У доповіді начальника КРУ в Запорізькій області Олександра Сіна пролунала стурбованість за використання у регіоні державних і комунальних ресурсів. І це зрозуміло, адже контролери-ревізори протягом 2006 року провели 743 ревізії фінансово-господарської діяльності та комісійних перевірок, у ході яких перевірено 730 підприємств, установ і організацій. Обсяг охоплених ресурсів склав 7 млрд. 351 млн. гривень, з яких 5 млрд. 291 млн. гривень – загальнодержавні ресурси та 2 млрд. 60 млн. гривень – комунальні.

Голова облдержадміністрації Євген Червоненко після сказаного зазначив, що посилення фінансово-бюджетної дисципліни є чи не найголовнішим завданням виконавчих органів влади і місцевого самоуправління.

На засіданні колегії також розглянуто роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до виконавчих органів влади та місцевого самоврядування протягом 2006 року. У доповіді керівника апарату облдержадміністрації Романа Дригинича проаналізовано не лише стан роботи за минулий рік, а також названо чинники та заходи, які поліпшать її у майбутньому.

У роботі колегії взяв участь і виступив заступник голови контрольно-ревізійного управління України Олександр Збруцький.

Тези доповіді О. Сіна та Р. Дригинича додаються.

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

(.doc, 61Kb)
(.doc, 115Kb)

Читайте також