Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Проблеми Новобогданівки під контролем влади

19 січня 2007 - 14:26

Щоденно під Новобогданівкою спеціалісти МЧС 20 разів на день підривають боєприпаси. Але з такими темпами ця робота може розтягнутися на роки. Тому підрозділи МНС готують ще два майданчики для знищення зброї, щоб потроїти темпи знищення небезпечних боєприпасів. Жителі навколишніх сіл ніякої тривоги з цього приводу не проявляють.

Їм болить інше. Ремонт індивідуальних будинків, газифікація, роботи з попередження підтоплення. Внаслідок останнього, а не від вибухів, постраждали будинки сільчан. І Микола Фролов попросив представників місцевої влади роз'яснити це людям. Кошти Кабінет Міністрів України виділив саме на ліквідацію наслідків вибухів, тому на все і вся їх просто не вистачить.

Штаб нині саме і займається розподілом грошей і визначенням першочергових завдань. Управління капітального будівництва та головне управління фінансів облдержадміністрації готують останні документи. Ремонтно-будівельні роботи, як і раніше, буде вести корпорація «Тавріябуд».

У Новобогданівці планують відремонтувати Будинок культури, дитячий садок. Оновленим до кінця року і з власною котельнею буде дитсадок села Відродження, від Новобогданівки до Привольного проведуть газ. Шляховики планують три вулиці Новобогданівки- Кірова, Щорса та Шевченка - зробити з твердим покриттям.

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

Читайте також