Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Подяка за співпрацю

23 січня 2007 - 11:08

Нагадаємо, що минулого тижня київські гості відвідали Запоріжжя, мали зустріч з заступником голови облдержадміністрації Миколою Фроловим. Мова йшла про співпрацю із запорізькими медичними закладами.

Проект-1 діє в Україні з 2003 року і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку. Його напрацювання вже втілені у роботі пологових будинків Луцька та Львова.

Проект-2 розрахований до 2010 року. Пілотними медичними закладами для його реалізації стануть пологові будинки Запорізької, Дніпропетровської, Луганської та Донецької областей.

Мета проекту – покращення здоров'я матері та дитини шляхом впровадження науково-доказових перинатальних технологій.

На прохання обласної виконавчої влади керівники проекту погодилися на пілотний проект не лише у Запорізькому перинатальному центрі, а й у пологових будинках Мелітополя та Бердянська.

«Сподіваємось, що наша плідна співпраця по впровадженню в регіоні ефективних технологій призведе до покращення здоров'я майбутнього покоління запоріжців», - говориться в листі.

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

Читайте також

Освітній форум в Запоріжжі: виклики, досягнення, плани

Загалом упродовж доби окупанти завдали 469 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.06.2025

У ЦНАПах Запорізької області вшановують жертв війни хвилиною мовчання

Комишуваська гімназія «Джерело»: випускний під звуки війни, але з вірою в мирне майбутнє

Запоріжжя та PFRU: спільні дії задля стійкості та безпеки

Пенсії для осіб з інвалідністю: умови призначення, обчислення розмірів та додаткові гарантії

Зручно і безпечно: в Запоріжжі можна отримати ІD-картку чи закордонний паспорт в укритті

Досвід єднання: Новоолександрівська та Зіньківська громада зміцнюють партнерство

Навчайся, твори, досліджуй: у Запоріжжі відкрився новий молодіжний центр з технологіями майбутнього

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 360 ударів по 7 населених пунктах Запорізької області