Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Кубок Аграрної ліги КВК – у мелітопольських студентів

14 грудня 2015 - 12:18

Кубок Аграрної ліги КВК – у мелітопольських студентів

Команда КВК Таврійського державного агротехнологічного університету «УТ-1» взяла участь у всеукраїнському чемпіонаті Аграрної ліги КВК, який відбувся на базі Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії.

Загалом у фінал Аграрної ліги КВК України 2015 року вийшли 15 команд  аграрних вищих навчальних закладів із різних куточків країни. 

У запеклій боротьбі кубок Аграрної ліги завоювала команда КВК мелітопольських студентів.

Під час урочистого нагородження представники оргкомітету та журі, крім заслужених нагород переможцям, вручили особливі відзнаки. Так, міський голова м. Лубни Олександр Грицаєнко особисто відмітив капітана команди ТДАТУ «УТ-1» Богдана Андреєва як «ветерана» ліги почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток Аграрної ліги КВК.

 

Управління у  справах преси та інформації

Читайте також

Початок літа – з ворожого обстрілу: у Запоріжжі внаслідок російської дронової атаки поранено троє людей

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.06.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 501 удар по 17 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1193-го дня війни.

Привітання, подарунки та концерт: в Запоріжжі дітям і батькам подарували свято

«До наступної зими ми повинні готуватися вже зараз», – голова представництва ЮНІСЕФ в Україні про енергостійкість регіону

Події травня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 31.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 628 ударів по 24 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1192-го дня війни

«Хоча географічно ми трохи віддалені, але в душі ми дуже близькі з Україною та Запоріжжям», – Надзвичайний і Повноважний Посол Іспанії в Україні Рікардо Лопес-Аранда Ягу

«Діалог влади та бізнесу»: в Запоріжжі обговорили проєкт Експортної стратегії та новації митного законодавства