Новини

Запоріжці відзначили Водохрещу купанням у Дніпрі

19 січня 2016 - 13:32

Відзначення Водохреща в Запоріжжі розпочалося з Божественної літургії в Архієрейському соборі на честь Покрови Пресвятої Богородиці, яку провів архієпископ Запорізький та Мелітопольський Лука. У святкуванні Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса Ісуса Христа взяв участь в. о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 Після богослужіння посадовці відвідали «Запорізький Йордан», що зібрав сотні запоріжців. Під час дійства на Центральному пляжі м. Запоріжжя було проведено освячення вод річки Дніпро. Після цього всі бажаючі взяли участь у зануренні. Приєднались до них в.о. голови ОДА Костянтин Бриль начальник Головного управління ДФС області Олексій Кавилін.

- Це свято є важливим для кожного християнина. Я з 2000 року пірнаю у воду на Водохрещу і повністю погоджуюсь зі словами архієпископа про те, що потрібно омивати не тільки тіло, а й душу. Сьогодні велике православне свято, і в цей день всі запоріжці моляться про одне. Коли я зранку стояв у храмі на літургії, то просив Бога, аби в країні швидше завершилася війна і ми перестали прощатися з найвідданішими синами нашої Батьківщини, - зазначив Костянтин Бриль.Управління у справах преси та інформації

Читайте також