Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Директор ДП "Івченко-Прогрес" відзначає 60-річчя

1 лютого 2016 - 14:52

З ювілеєм багатолітнього керівника ДП "Івченко-Прогрес"  Ігоря Кравченка привітав в. о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль. До поздоровлень приєднались заступник голови ОДА Едуард Гугнін, заступник голови-керівник апарату ОДА (стажування) Зінаїда Бойко, заступник голови обласної ради Владислав Марченко та Запорізький міський голова Володимир Буряк.

Генеральний конструктор, директор ДП «Івченко-Прогрес», академік Інженерної академії України, доктор технічних наук Ігор Кравченко народився 1 лютого 1956 року в м. Сіверську Донецької області в родині службовців. З 1979 року, після закінчення Харківського авіаційного інституту за спеціальністю «Авіаційні двигуни», працює в ДП «Івченко-Прогрес». Трудова біографія Ігоря Кравченка пов'язана лише з одним місцем роботи - Запорізьким машинобудівним конструкторським бюро "Івченко-Прогрес". За ці 37 років він пройшов великий шлях - від інженера-конструктора до генерального конструктора та очільника підприємства. Саме під його керівництвом були знайдені унікальні технічні рішення, на які оформлено авторські свідоцтва та патенти. Загалом науковий талант Ігоря Кравченка реалізований у понад 400 наукових працях і статтях,  54-х авторських свідоцтвах і патентах на винаходи.

З нагоди ювілею Костянтин Бриль вручив ювіляру грамоту Кабінету Міністрів України.

- Дуже дякую вам за той вклад, який ви зробили у це підприємство та галузь в цілому. Ваші досягнення у розвитку вітчизняного моторобудування – це приклад щоденного служіння на благо народу України. Пишаюся, що в нашій області живуть і працюють такі висококласні фахівці. Від щирого серця бажаю Вам подальших успіхів у Вашій професійній та науковій діяльності, - зазначив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.05.2026

«Переможемо разом, коли пліч-о-пліч»: в Запоріжжі визначили найкращі шкільні команди з волейболу

Заради свободи, гідності та миру: у Запоріжжі відзначили День Європи

«Шість зупинок Європою»: у Запоріжжі студенти коледжу влаштували гастротур до Дня Європи

Пяйят-Хяме, Тренделаг, Вермланд та Вестерноррланд: Запорізька область розвиває партнерство з регіонами Північної Європи

Загалом упродовж доби окупанти завдали 738 ударів по 31 населеному пункту Запорізької області

Зруйноване – відновлюємо, критичне – захищаємо: делегація Агентства відновлення – в Запоріжжі

«Ми хочемо повертатися в Запоріжжя знову і знову з ще більшою підтримкою», – Координатор системи ООН та Гуманітарний координатор в Україні Матіас Шмале

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

В Запорізькій області стартував проєкт міжнародної організації Corus International

Мандрівка Європою у «підземній» школі: як у запорізькій гімназії минув тематичний тиждень до Дня Європи