Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Зі стихійною торгівлею боротимуться шляхом створення торгових місць для фермерів

18 лютого 2016 - 09:04

Зі стихійною торгівлею боротимуться шляхом створення торгових місць для фермерів

Розпорядженням голови облдержадміністрації передбачено заходи щодо ліквідації стихійної торгівлі в Запорізькій області.

 Керівникам місцевих органів влади доручено створити сприятливі умови для можливості реалізації плодоовочевої продукції фермерами та населенням на ринках області; створити робочі групи із залученням представників Національної поліції  та громадських організацій; здійснювати щомісячні рейди; забезпечити  постійне виділення додаткових місць для реалізації плодоовочевої продукції фермерами та населенням; створити «гарячі лінії» з питань ліквідації несанкціонованої торгівлі.

Крім цього, Головному управлінню Національної поліції України в Запорізькій області рекомендовано постійно вживати заходів з попередження/ліквідації стихійної торгівлі та недопущення корупційних дій з боку співробітників Національної поліції під час проведення таких заходів.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Адаптивний клуб «Нестримні»: безоплатні тренування з настільного тенісу для ветеранів та членів їхніх сімей

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 574 удари по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1199-го дня війни

«Діалог влади та бізнесу»: в центрі уваги – актуальні питання податкового аудиту

«Діалог влади та бізнесу»: в центрі уваги – актуальні питання податкового аудиту

Тренування, спортивні змагання та створення ветеранських команд: проєкт з розвитку ветеранського спорту набирає обертів

Перша тисяча дітей-випускників ветеранів і ветеранок отримають компенсацію вартості навчання – для цього потрібно підтвердити сертифікат у Дії

Перша тисяча дітей-випускників ветеранів і ветеранок отримають компенсацію вартості навчання – для цього потрібно підтвердити сертифікат у Дії

«ВідНОВА:UA» – 2025: відкрито реєстрацію на молодіжні обміни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.06.2025