Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжці відзначили другу річницю Революції Гідності

20 лютого 2016 - 11:02

Заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін взяв участь в урочистому мітингу до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Також участь у заході взяли заступник голови-керівник апарату ОДА (стажування) Зінаїда Бойко, голова обласної ради Григорій Самардак, народний депутат України Ігор Артюшенко, активісти запорізького Майдану та представники громадськості.

Під час урочистого мітингу представники релігійних конфесій провели молебень по загиблих героях. Також присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх тих, хто загинув у боротьбі за свободу та незалежність України. Окремо згадали запорізьких Героїв Небесної Сотні Сергія Синенка та Василя Сергієнка, учасників оборони Майдану та Михайлівського Собору Євгена Гарагулю та Андрія Белікова.

Наостанок представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Революції Гідності.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Готовність – 95 %: голова Запорізької ОДА зустрівся з мешканцями відновленого будинку

В області визначено Уповноважених з питань безбар'єрності

Оголошення про початок роботи над розробкою регіональної програми інформатизації Запорізької області на 2026 – 2028 роки

12 серпня – День жалоби у Запорізькій області

«Шлях до безпеки у 4 кроки»: чіткий алгоритм евакуації із зони бойових дій

Доступ до публічної інформації: що варто знати кожному

Без зв’язку, але не без допомоги: у Біленьківській громаді провели термінову нараду

Програма підготовки громадських інспекторів з охорони довкілля: активних запоріжців запрошують до участі

11 медалей – у спортивній скарбничці: запорізькі атлети підкорюють національну арену

Буде більше українських дипстрайків, які мають демонструвати Росії та росіянам, що мир потрібен – звернення Президента

У Запоріжжі встановили меморіальну табличку на честь полеглого Захисника Сергія Штепи

Загалом упродовж доби окупанти завдали 938 ударів по 58 населених пунктах Запорізької області