Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Стан Збройних сил держави не може не турбувати владу

22 березня 2007 - 15:59

На виконання вимог Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу” у частині призову на військову службу обласна державна адміністрація минулої осені забезпечила виконання заходів, пов'язаних із підготовкою та проведенням призову громадян України на строкову військову службу в повному обсязі.

До лав Збройних Сил України було направлено півтори тисячі запорізьких юнаків. Це найкращий показник у Південному оперативному командуванні. Але поряд з бочкою меду є ложка дьогтю, як зазначив на нараді командир обласного військового комісаріату полковник Віктор Закальський. Четверо солдатів – жителів області – з минулого осіннього призову комісовано за станом здоров'я. Такого показника теж немає жодна з областей. Це показник поганої роботи медичних комісій. Призовні дільниці у районах області просто не мають сучасного медичного діагностичного обладнання. Проблему повинні вирішити перш за все місцеві органи влади за кошти місцевих бюджетів.

План весняного призову 2007 року – 1460 осіб. Є всі підстави його виконати.

Додаткове фінансування обласного збірного пункту та призовних дільниць районів і міст здійснюється відповідно до цільової програми “Призовна дільниця”.

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

Читайте також