Новини

Запорізький Січовий колегіум отримав міні-грант на проведення «EdCamp»

14 березня 2016 - 11:28

Запорізький Січовий колегіум отримав міні-грант на проведення «EdCamp»

У 2015 році у м.Харків була проведена Перша національна конференція EdCamp Ukraine, на якій сотні освітян ознайомились із новим форматом «EdCamp». В рамках проведення цієї конференції було оголошено про конкурс міні-грантів на проведення такого заходу. Переможцями стали 11 навчальних закладів, в тому числі й Запорізький Січовий колегіум. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

В Запорізькому Січовому колегіумі пройшла (не)конференція міні-EdCamp: «Тріада: батьки, дитина, школа. Формуємо простір обміну досвідом» за підтримки відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні. Координаторкою міні-EdCamp у Запоріжжі виступила старший викладач Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті та вчителька інформатики Січового колегіуму Сокол Ірина. 
Головними експертами стали вчителі та учні Січового колегіуму, а головними учасниками  – батьки. Було проведено 14 експертних секцій різної тематики: реальні загрози віртуального світу; як створюються фейкові новини?; танок – це життя; ниткова іграшка-сувенір та інші. А також 10 учасників вирішили спробувати себе у ролі спікерів та провели цікаві локації в другій паралелі: пісочна анімація, гаджети - ненудне джерело знань, сучасні технології  на уроках та інші.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також