Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Просимо допомогти...»

12 квітня 2007 - 16:54

Як не дивно, але найбільше було дзвінків з Новоандріївки Оріхівського району. І навіть з одної вулиці – імені Клименко. Ті, хто телефонував, запевняють, що не домовлялись між собою, але питання газифікації села вже болить, як кажуть, неймовірно кожному. Шістнадцятий рік новоандріївці живуть в очікуванні, що блакитне паливо прийде у їхні домівки. Тим паче, що на сьогодні на 90% роботи вже здійснені.

Валерій Черкаска запевнив сільчан, що цього року вони будуть з газом, бо кошти в бюджеті на їхнє село вже закладені і тендер днями проведено.

Обнадійливі слова почула від заступника голови облдержадміністрації Ольга Бугаєвська з Гуляйполя. Пенсіонерці обласна виконавча влада посприяє у проведенні операції на очах за рахунок коштів, виділених на соціальний захист громадян.

Всього на «пряму» лінію зателефонували 10 мешканців області.

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

Читайте також

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Безпечний та безперервний освітній процес: майбутні медики здобувають практичні навички в укритті коледжу

У Запоріжжі СБУ викрила організовану групу, яка вимагала хабарі за оформлення дозвільних документів на розміщення тимчасових споруд

Представники Європейського Союзу провели відкритий урок для запорізьких школярів до Дня Європи

Символ єдності: у Запоріжжі підняли прапор Європейського Союзу

Впродовж доби окупанти завдали 220 ударів по 8 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.05.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1170-го дня війни

Тиша, що звучить гучніше за слова

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України: в Запоріжжі відбулось регіональне засідання

Мобілізація, відстрочки та ВЛК: роз’яснення від Запорізького ОТЦК та СП