"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

НОВИНИ

«Акорди весни» у бібліотеці для дітей «Юний читач»

5 квітня 2016 - 13:19

Весняні настрої панували в обласній бібліотеці для дітей «Юний читач» Запорізької обласної ради цього тижня. Ніжні, як перші проліски, мелодії звучали для вихованців обласного багатопрофільного санаторію, які завітали до бібліотечного музичного салону на зустріч-концерт з юними вокалістами та музикантами ЗДМШ №3. Українські пісні, гітарна та класична музика зачарували малечу, а інтерактивні музичні ігри, проведені ведучою, розважили дітей та примусили трохи позмагатись між собою.

Багато приємних вражень від відвідин бібліотеки отримали і старшокласники Володимирівської гімназії «Успіх» Запорізького району.  Крім концертної програми, яку підготували для них вихованці ЗДМШ № 2, вони мали можливість познайомитись з новинками літератури та взяти участь у майстер-класі з виготовлення писанок за мотивами бойківського розпису, який провели для них завідувач відділу бібліотеки Наталя Гвоздик та директор обласного художнього музею Інга Янкович.

А ще бібліотека стала ініціатором проведення для вихованців Матвіївської школи-інтернату для дітей-сиріт акції «Краса по-українськи. Колекція ідей». Разом з представниками громадської організації  «Асоціація фахівців психологічної допомоги» Юлією та Оленою Паскевськими, Інною Шугальовою, Дар’єю Яковлєвою та з залученням команди візажистів, перукарів та косметологів косметичної фірми «Farmasi», завідувач відділу масової роботи та естетичного виховання бібліотеки Наталя Гвоздик намагалась розкрити дівчаткам таємниці створення гармонійної особистості,  наголошуючи на важливості завжди залишатись природніми. Багато цікавих та корисних порад та настанов по догляду за собою, створенню сучасного іміджу отримали дівчатка із запропонованих бібліотекарем книг, а фахівці з краси втілювали ці ідеї на практиці. Саме практичне втілення ідей створення власного образу принесло юним моделям надзвичайне задоволення. Вони вчились поєднувати аксесуари, користуватись косметикою. Приємною несподіванкою для них стало те, що використані для демонстрації аксесуари, а ще косметику та солодощі вони отримали від організаторів акції у подарунок.

Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації