Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

При облдержадміністрації планується створити Антикорупційну комісію

12 квітня 2016 - 14:28

При облдержадміністрації планується створити Антикорупційну комісію

Таке рішення під час засідання регіональної ради підприємців Запорізької області оприлюднив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Причиною створення цього дорадчого органу стало те, що за останній рік ситуація з корупцією в області значно погіршилась. Неодноразово були помічені випадки вчинення корупційних правопорушень. Зокрема, у січні 2016 року було затримано на хабарі заступника начальника митного поста «Запоріжжя-Аеропорт». Також у цьому році було затримано на хабарі начальника та заступника начальника одного з відділів Бердянського прикордонного загону. В 2015 році великий резонанс отримав корупційний скандал з приводу діяльності компанії «Атласджет». Минулого тижня на хабарі затримано керівництво  Запорізької митниці ДФС. І такі приклади, на жаль, є непоодинокими.

За словами очільника регіону, нині правоохоронні органи недостатньо оперативно реагують на звернення громадян з приводу корупційних діянь та виявляються неспроможними ефективно розслідувати корупційні правопорушення. Тому обласна влада  прийняла рішення взяти ситуацію під всій контроль.

- Жителі нашої області вимагають якісних змін і позитивних зрушень у сфері боротьби з корупцією. Враховуючи це, а також відповідаючи на неодноразові звернення і пропозиції представників громадських організацій, я прийняв рішення створити Антикорупційну комісію як постійно діючий колегіальний консультативно-дорадчий орган при Запорізькій обласній державній адміністрації. Його головним завданням стане координація роботи місцевих державних адміністрацій, правоохоронних органів та інших представників органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування області, а також їх структурних підрозділів. Адже саме на них чинним законодавством України покладено обов’язки щодо запобігання та протидії корупції. Крім того, до роботи в Антикорупційній комісії будуть залучені й активні представники громадськості регіону. Вважаю, що лише таким чином, об’єднавши зусилля, можна створити дієвий механізм із запобігання і протидії корупції в Запорізькій області, - зазначив в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також