Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Костянтин Бриль: «Ліквідатори Чорнобильської аварії боролися за майбутнє кожної української дитини»

26 квітня 2016 - 14:20

Запоріжці відзначили 30-ті роковини Чорнобильської катастрофи мітингом-реквіємом біля Фонтану Життя на площі Маяковського.

Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, перший заступник голови облради Єгор Семенков, міський голова Володимир Буряк, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та представники громадськості.

Очільник регіону звернувся до присутніх зі словами скорботи за загиблими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

- Це одне з тих нелегких випробувань, які випали на нашу українську землю та долю її людей. Тридцять років тому це був Чорнобиль, сьогодні – військова агресія на Донбасі. На жаль, за кожним з таких випробувань стоять людські життя. Думаю, не варто згадувати, скільки коштів виділяється нині для ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Бо наша держава та наші люди все одно будуть перед ними у вічному неоплатному богу. Адже насамперед ліквідатори Чорнобильської аварій боролися за життя та майбутнє кожної української дитини. І їм це вдалося, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Під час меморіального заходу учасники вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятного знака героям Чорнобиля.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: школярі з Комиш-Зорянської громади взяли участь у молодіжному обміні

Інспектор служби освітньої безпеки – надійний партнер школярів і батьків

В Запоріжжі відбувся гандбольний турнір на честь Захисника України Михайла Цапа

«Було дуже страшно», – жителі Кушугумської громади та Запоріжжя оговтуються від чергової нічної ворожої атаки

Україна на шляху до ЄС: запорізькі підприємці та експерти обговорили зміни в законодавстві

Solar Step: нові можливості для жінок в сонячній енергетиці

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1298-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1298-го дня війни

Україна робить крок у майбутнє: Мінцифри запустило першу державну онлайн-платформу зі штучного інтелекту

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.09.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 607 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області

Проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» в Запорізькій області: дайджест новин вересня