Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Військові частини отримали допомогу майже на 3,5 млн. грн.

4 травня 2016 - 10:48

У військкоматах області після травневих свят планують посилити заходи,  пов’язані з відбором громадян на військову службу за контрактом, а також призовом на строкову військову службу. Про це йшла мова на нараді голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з керівниками структурних підрозділів ОДА.

За словами начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та з питань запобігання і виявлення корупції апарату облдержадміністрації Сергія Василини, планове завдання для Запорізької області з відбору кандидатів на військову службу за контрактом на І квартал 2016 року виконано на 82,5%. План на ІІ квартал становить 775 осіб, наразі завдання виконано на 36,3%. На строкову військову службу має бути відправлено 800 осіб, план виконано на 63,9%.

За даними ГУ Національної поліції в Запорізькій області, 5542 призовників знаходяться в розшуку. Всього розшукано лише 216 осіб.

Сергій Василина вважає, що після травневих свят необхідно об’єднати зусилля для укомплектування нашої армії.

Враховуючи цю ситуацію, військкоматам та керівникам територій поставлено завдання посилити роботу щодо залучення та відбору кандидатів та прийняття на військову службу за контрактом, а також активізувати  роботу щодо розшуку призовників, які ухиляються від служби, та забезпечити виконання планових завдань.

Також учасники наради зупинилися на питанні  надання шефської допомоги військовим частинам. За словами Сергія Василини, за станом на 1 травня військові частини отримали допомогу на суму 3,4 млн. грн. Слід зазначити, що матеріальна допомога військовим  надається у вигляді продуктів харчування, паливно-мастильних матеріалів, матеріально-технічних засобів та фінансових ресурсів, а також здійснюється ремонт автотехніки, фінансуються ремонтні роботи приміщень, надається адресна матеріальна допомога.

Як підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, допомога військовим на цьому не закінчується та буде продовжена.

- Гідним прикладом шефської допомоги можна вважати військову частину в Мелітопольському районі, де відкрито модульне містечко для військових. За рахунок коштів фонду оборони області було придбано два модульні бокси для проживання, кожен з них може вмістити 32 людини. Також на роботи з реконструкції військового містечка спрямовано більше 1,1 млн. грн.. не бюджетних коштів. Загалом у нас дуже амбіційні плани щодо допомоги військовим. Для цього необхідно шукати резерви та ресурси. Бійці повинні мати все необхідно для того, щоб тримати оборону та захищати нашу державу, - підкреслив керівник регіону.



Управління у справах преси та інформації

 


Читайте також

В Запоріжжі відбулося регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Стартував Всеукраїнський конкурс есе для молоді «Мапа національних інтересів України»

СБУ спільно з ДБР викрили дезертира, який організував канал незаконного переправлення військовослужбовців за кордон

В Запорізькій області провели оцінку ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення у 2025 році

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1349-го дня війни

У Запорізькій ОДА відбулася зустріч із представниками стратегічного проєкту «Reclaim»: обговорили підтримку прифронтових громад і подальшу співпрацю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.11.2025

Підприємці Запоріжжя та області!

Впродовж доби окупанти завдали 658 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Якісна медицина в комфортних умовах для найменших пацієнтів: у Запоріжжі триває будівництво хірургічного корпусу обласної дитячої лікарні

Врожай 2025 року: стійкість запорізьких аграріїв у прифронтових умовах

Місяць цифрової грамотності 2025: як підвищити свої цифрові навички разом із Дія.Освіта