Новини

Фахівці підвищують професійний рівень з надання соціальних послуг сім’ям в об’єднаних громадах

5 травня 2016 - 11:44

Фахівці Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели навчальний семінар-тренінг «Надання соціальних послуг у громаді сім’ям з дітьми та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах» для спеціалістів із соціальної роботи, надавачів соціальних послуг на територіях новоутворених об’єднаних громад та працівників центрів соціальних служб.

Робота з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, вимагає високої професійності фахівців, які здійснюють соціальний супровід.

Тому навчальний семінар поєднав основні теоретичні засади соціальної роботи з цими категоріями сімей з дітьми, а також практичні методи роботи із вразливою категорією сімей. На заняттях  застосовувалися такі форми роботи як інтерактивні вправи, міні-лекції, обговорення нової інформації, індивідуальна робота та  в групах, що допомагає отримати нові знання, зрозуміти сутність проблеми та визначитись щодо шляхів її розв’язання  та подолання труднощів. Семінар дав можливість слухачам детально обговорити, оцінити та глибше усвідомити завдання, реалії та проблеми майбутньої роботи з сім’єю, яка опинилася в складних життєвих обставинах, обмінятися досвідом та поповнити арсенал інноваційними формами та методами.

У рамках семінару відбулася зустріч  представників об’єднаних територіальних громад та фахівців центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тих районів, де функціонують ОТГ, учасники якої обговорили питання взаємодії та подальшого якісного надання соціальних послуг уразливій категорії населення.

Всі учасники семінару успішно пройшли навчання  та отримали сертифікати, методичні та практичні рекомендації для впровадження їх у подальшій роботі.  

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також