Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

НОВИНИ

«Поляки у Запорізькому краї: сучасний стан вивчення проблеми та перспективи подальших досліджень»

17 травня 2016 - 09:00

«Поляки у Запорізькому краї: сучасний стан вивчення проблеми та перспективи подальших досліджень»

На базі історичного факультету Запорізького національного університету в рамках проведення всеукраїнської наукової конференції «Історія Степової України ХVII - ХХ ст.» 13.05.2016 відбулося засідання за круглим столом на тему: «Поляки у Запорізькому краї: сучасний стан вивчення проблеми та перспективи подальших досліджень». 
У заході взяли участь консул Республіки Польща Влодзімєж Лещинський, проректор ЗНУ з наукової роботи, депутат Запорізької міської ради Геннадій Васильчук, декан історичного факультету Володимир Мільчев, начальник управління міжнаціональних відносин та релігій Департаменту культури ЗОДА Павло Мяло, керівники польських громадських організацій «Полонія» та «Товариство ім. св.Іоанна Павла ІІ» Лідія Єгорова та Ганна Макушинська, науковці.

У рамках Днів польської культури в Запорізькому регіоні у травні заплановано цілий ряд заходів: відкриття меморіальної дошки на честь міського голови м. Олександрівська, видатного поляка Запоріжжя Фелікса Мовчановський, великий концерт польських національно-культурних товариств, виставка «Польскі династії та долі у Василівці» тощо.

Читайте також

Упродовж доби окупанти завдали 978 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

До уваги водіїв Запоріжжя!

Важливо, щоб партнери чули Україну й знали, що кожен пакет для нашої ППО реально захищає життя – звернення Президента

Україна працює для того, щоб у нас були власні балістичні ракети, випробування показали хороші перспективи – звернення Президента

Транспортне сполучення, зв’язок, газопостачання та підготовка до зими: у Біленьківській громаді обговорили нагальні питання

Запорізька область та шведський регіон Вестерноррланд поглиблюють співпрацю

Атаки на підстанції та загроза відключень: енергетична ситуація в Запоріжжі

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Гаряча лінія Омбудсмана України Дмитра Лубінця: 1678

Діалог влади та бізнесу: запорізькі підприємці навчалися, як перетворити «Я подумаю» на «Я беру»

Дві золотих та одна бронзова медалі: запорізькі спортсмени виступили на міжнародних турнірах

Бригада, що воює по-новому