"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Творча молодь показала «Кінотріумф ZP»

20 травня 2016 - 11:36

У кіноконцертному залі ім. О.Довженка відбувся фінал обласного кінофестивалю патріотичного спрямування для учнівської молоді «Кінотріумф ZP», під час якого запоріжці могли насолодитись детективними історіями, німим кіно, бойовиками, комедіями, які створили школярі м.Запоріжжя та  області.

«Кінотріумф ZP» - це унікальний проект обласного центру патріотичного виховання молоді та Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, який уперше був започаткований у цьому році  за сприяння Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Він об’єднав молодь Запорізького краю у прагненні створити патріотичний медіапродукт, цікавий для сучасного покоління молодих патріотів.

Під час фіналу компетентне журі кінофестивалю оцінювало режисуру та сценарій, художній та технічний рівень майстерності, масовість та масштабність, акторську майстерність, патріотичну та соціальну спрямованість короткострічкових робіт учасників.

За результатами фінального перегляду робіт переможцем у номінації «Презентація навчального закладу» стала команда Запорізького ліцею № 105. У номінації «Глядацькі симпатії» здобула перемогу команда Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії. Титул «Краща постановка масових сцен» отримала команда Запорізької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю. Переможцем у номінації «Фільм, що надихає» стала команда Запорізького навчально-вихованого комплексу «Запорізька Січ» військово-спортивного профілю. Номінацію «Зіркова команда фільму» вибороли учні Кушугумського навчально-вихованого комплексу «Школа інтернат І-ІІІ ступенів – гімназія «Інтелект». У номінації «Зіркова ідея фільму» перемогу здобула команда Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум». У номінації «Зіркова акторська гра» перемогла команда  загальноосвітньої школи № 89. Володарем титулу «Кращий фільм року» стала команда  Лисогірського навчально-виховного комплексу.

Знімальні групи команд-переможців отримали грамоти, призи та подарунки від організаторів і партнерів заходу, серед яких - знижка на навчання у вищому навчальному закладі «Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій». Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано ​​2 248 450 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 248 164 підтверджені випадки COVID-19

До 2030 року більшість громадських будівель в Україні мають стати безбар'єрними

Перший активний парк Запорізької області запрацював

Занедбаний гуртожиток в Енергодарі отримає друге дихання

Ремонт та оснащення приймального відділення в Енергодарі потрібно завершити якомога швидше

Олександр Старух : Енергодар - особливе місто, і абсолютно всі питання його життєдіяльності мають вирішуватися на належному рівні

Облдержадміністрація тримає на контролі ситуацію з ліквідації наслідків негоди у Бердянську

Запорізька область отримала нову вакцину: де можна зробити щеплення

На Запоріжжі активно оновлюють автошляхи регіонального значення