Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжці можуть чекати на завершення будівництва мостового переходу через Дніпро

25 травня 2016 - 17:09

Запоріжці можуть чекати на завершення будівництва мостового переходу через Дніпро

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у нараді з питань будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя, що пройшла під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Володимира Кістіона. Також участь у заході взяли представники Мінінфраструктури, Мінекономрозвитку, Укравтодору, ДФС і народний депутат України Петро Сабашук.

Під час наради були обговорені проблемні питання і пропозиції щодо шляхів їх врегулювання. За словами Костянтина Бриля, результати наради можна назвати дуже позитивними, адже запоріжці можуть чекати на завершення довгобуду. Насамперед це пов’язано з тим, що Кабінет Міністрів України виступив з ініціативою двох фінансових траншів із держбюджету на 40 мільйонів гривень та 200 мільйонів гривень. Зваживши, що мостовий перехід через Дніпро у Запоріжжі має не лише соціальне, а і стратегічне значення загальнодержавного рівня.

- Також було досягнуто домовленості про співфінансування проекту, за результатами перевиконання фінансового плану у першому півріччі 2016 року. Так Запорізька міська рада має віднайти в бюджеті 40 мільйонів гривень, ще 20 мільйонів гривень мають виділити депутати обласної ради. Нині перевиконання дійсно прогнозується, тож вважаю що депутати всіх рівнів позитивно сприймуть цю новину, адже вирішення проблеми потрібно нам, як нікому, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також очільник регіону зазначив, що Кабінет Міністрів України показав системний підхід у вирішенні проблемних питань, адже під час наради було порушено питання інвестицій у Запорізький аеропорт. Окремо Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон відзначив роботу обласної та міської влади в пошуках інвестора та проектуванні повітряних воріт регіону. Крім того, вже зараз Запорізькій області потрібно підготувати необхідну технічну документацію до заявок на бюджети 2017 та 2018 років стосовно продовження будівництва стратегічно важливих об’єктів регіону.

- Хочу підкреслити, що раніше на Запорізькі мости вже було витрачено 2 мільярди гривень, проте чимала частина цих коштів була просто розкрадена. Свої висновки вже у червні оголосить слідча комісія Верховної Ради України. Проте це не завадить нам продовжити якісну роботу та звести величний мостовий перехід через Дніпро, - голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Упродовж доби окупанти завдали 570 ударів по 39 населених пунктах.

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Графік проведення прямих "гарячих" телефонних ліній керівництвом облдержадміністрації у лютому 2026 року

«Надихаюся друзями, колективом, роботою», – ветеран Олександр Шевчук про цивільне життя

Гуманітарна допомога прифронтовому регіону: керівник фонду Project Victory Ukraine відвідав Запорізьку область

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.02.2026

«Ой, що це?»: вивчаємо, навчаємо та спілкуємось українською

Упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 32 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1442-го дня війни

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Посилити захист і відновити інфраструктуру: засідання штабу з ліквідації наслідків ворожих ударів у Вільнянську

Адаптувати до подальшого життя та допомогти не втратити себе: як проходить реабілітація цивільних у Запорізькій області