Новини

Запорізькі випускники відмовились від пишних гулянь заради допомоги бійцям

30 травня 2016 - 11:12

Запорізькі випускники відмовились від пишних гулянь заради допомоги бійцям

Одинадцятикласники зі спеціалізованої школи-інтернату "Січовий колегіум" відвідали поранених військових у шпиталі. Цього року випускники вирішили заощадити на святкуванні свого випускного балу заради допомоги пораненим захисникам.

- Ми вирішили не витрачати гроші на феєрверки, живу музику та інші надмірності. Краще віддати ці гроші тим, кому вони дійсно потрібні, - пояснив свою позицію випускник Єгор.

До військового шпиталю вони привезли 5 тис. грн. З них 3,5 тис. грн. передали військовому Михайлу Дзюбенку, який на момент приходу хлопців перебував у операційній. А півтори тисячі гривень розподілили між іншими військовими.

Також раз на тиждень учні збирають сухпайок або гроші, що потім передається в зону АТО або у військовий шпиталь. Учні молодших класів малюють малюнки, пишуть листи солдатам зі словами підтримки та вдячності.

- Нещодавно ми також провели акцію по збору продуктів для військових. Наші школярі відмовилися від свого другого сніданку, щоб віддати ці продукти на фронт. Майже ніхто з дітей не їсть другі сніданки, тому дуже багато продуктів просто викидається. Ми вирішили не псувати їжу, а віддати тим, хто її дійсно потребує, - розповів Влад.

Школярі допомагають українським військовим постійно і всебічно. Наприклад, за рік діти разом з батьками та працівниками учбового закладу сплели 12 маскувальних сіток.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також