"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У бібліотеці для дітей відкрили двері в літо

3 червня 2016 - 10:40

У Запорізькій обласній бібліотеці для дітей «Юний читач» за підтримки Департаменту культури. туризму, національностей та релігій облдержадміністрації та обласної ради відбувся сімейний бібліофестиваль «Відкриваємо двері в літо».

Свято розпочалося з нагородження переможців бібліотечної акції "Книга на вагу золота". Абсолютним "важкоговиком" серед найменших читачів виявилась Ліза Іванько, яка за два місяці прочитала аж 28,6 кг книжок, а серед старших читачів – її рідний брат Ілля, який прочитав за цей період 21 кг книг. За свою любов до читання вони отримали від бібліотеки нагороду – черепаху Конону. Не залишились без  нагород і срібні та бронзові призери акції.

Святкова програма продовжилася на майданчику перед бібліотекою концертом «Ми пишаємось тим, що ми українці» у виконанні співаків та танцюристів творчого «батальйону» Пологівщини під керівництвом Анзора Саришвілі.

А потім читачі з активу бібліотеки, перевтілені в образи літературних героїв, переконували дітвору у важливості спілкування з книгою та запрошували до бібліотечних залів. На малечу там чекала театралізована вистава.

Діти старшого віку у творчій вітальні «Східна мозаїка» мали можливість поспілкуватися з представниками арабського культурного центру у Запоріжжі, насолодитися красою східного танцю, ближче познайомитися з культурою і традиціями арабських народів.

Також всі бажаючі протягом дня могли здійснити зоологічну прогулянку у світ  тварин, перевірити свої творчі здібності на заняттях студії театру і пантоміми, побігати бібліотечними лабіринтами під час літературного селфі-квесту «Чарівний світ казок» та зайнятися ще безліччю цікавих справ.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації