Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Жителі області зменшили заборгованість за послуги ЖКГ

8 червня 2016 - 15:24

Під час обласної селекторної наради щодо стану справ у галузі житлово-комунального господарства, яку провів заступник голови облдержадміністрації Володимир Тоцький (стажування), було розглянуто питання щодо розрахунків населення за спожиті житлово-комунальні послуги.

- З початку року в області на 228,5 млн. грн.. зменшилася заборгованість за послуги ЖКГ. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року  борг зменшено на 270 млн. грн. Відмічається позитивна динаміка, проте наразі в області залишаються значні суми  заборгованості за послуги. Наша головна мета – досягти 100-відсоткового рівня розрахунків, - наголосив Володимир Тоцький.

За станом на 01.05.2016 рівень розрахунків населення області за всі види житлово-комунальних послуг становить 118,2 %, що на 21,5 % більше в порівнянні з аналогічний періодом минулого року.  Проте сума  боргу населення все ще залишається чималою і становить 503,2 млн. грн. За послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання запоріжці розрахувалися на 110,1%, що на 6,7 % більше порівняно з аналогічним періодом 2015 року, борг  складає 383,5 млн. грн. Рівень розрахунків за послуги з водопостачання та водовідведення досяг 111,2 %, що на 14,2 % вище, ніж торік, борг залишився у сумі 125,1 млн. грн. Лише за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій населення не розрахувалося сповна – на 96,8 %, проте це  на 3,9 % вище порівняно з минулим роком,  борг дорівнює 134,9 млн. грн.

- Якщо борги зростають чи не погашаються, треба окремо розглядати такі ситуації. Для запоріжців, які не можуть сплачувати за комунальні послуги, діють пільги чи субсидії. Необхідно детально проаналізувати структуру заборгованості населення та проводити роз'яснювальну роботу щодо оформлення житлових субсидій. Також потрібно активізувати претензійно-позовну роботу по стягненню існуючої заборгованості, - зазначив посадовець.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

У Запорізькій області продовжує діяти заборона на відвідування водних об’єктів: рятувальники попереджають про мінну небезпеку

Розпорядження голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації Запорізької "Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10.02.2022 № 61 «Про утворення регіональної координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства, затвердження її Положення та складу»

Жодних рішень для громадянського суспільства без громадськості: як у Запорізькій області розвиватимуть місцеву демократію

Підприємці Запоріжжя і області!

У Запоріжжі стартували Перші обласні спортивні ігри 2025 серед ветеранів війни, учасників бойових дій та членів їхніх сімей

Приватизація державного майна: на аукціон виставили об’єкт незавершеного будівництва – житлового будинку у Запорізькому району

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.05.2025

«Зроблено для Перемоги»: як держава підтримує виробників комплектуючих до зброї

Хвилина мовчання – наша спільна памʼять і вдячність

Впродовж доби окупанти завдали 421 удар по 11 населених пунктах Запорізької області

Геноцид кримськотатарського народу: біль, який триває і сьогодні

Голос молоді Запорізької області: запрацював єдиний інформаційний канал для молоді YoUA ZP