Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Децентралізація

Кам'янець-Подільський гостинно зустрів комунікаторів децентралізаційної реформи з усієї України

14 червня 2016 - 11:35

В рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» у місті Кам'янець-Подільський відбувся семінар для регіональних консультантів з питань комунікації та просування успіхів децентралізаційної реформи. Захід було організовано Асоціацією міст України спільно з Українсько-Шведським проектом "Підтримка децентралізації в Україні». Учасниками семінару стали регіональні консультанти з питань комунікацій з 19 регіонів України, від Запорізької області участь взяла регіональний консультант з комунікацій, Оксана Замулінська.

Слухачі мали змогу обговорити можливості щодо вдосконалення роботи з традиційними та соціальними медіа у просуванні успіхів реформи, визначали основні комунікаційні пріоритети для проектів, цільової аудиторії та партнерів. Отримали інтерактивні навички у спілкуванні з аудиторією, донесення інформації та формування сприятливого відношення до поданої інформації. Викладачами виступили прибалтійські партнери з Литви: експерт-лектор та викладач Латвійського університету, Каспарс Рукліс (місто Рига) та старший експерт Українсько-Шведського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», Іева Калніня.

Під час семінару учасники отримали чимало завдань та спілкувались щодо заходів по реалізації Всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон», яку запроваджено Асоціацією міст України в рамках проекту ПУЛЬС.

Представниками Кам'янець-Подільської міської ради було презентовано позитивний досвід роботи щодо просування туристичного потенціалу міста. Спільними зусиллями громади починаючи з 2004 року була реалізована Програма розвитку туризму, згуртовано зацікавлених підприємців та залучено багато інвестицій у розбудову туристичної інфраструктури. Наразі місто має слоган «Кам’янець – Подільський - місто фестивалів» де щороку проводиться понад 50 заходів різного формату.

Відповідно до програми семінару учасники відвідали Дунаєвецьку міську територіальну громаду Хмельницької області. Вона є однією з найбільших в Україні, до якої приєднались 24 сільські ради з чисельністю населення майже 40 тисяч мешканців. Ознайомились з функціонуванням освітніх закладів та безпосередньо поспілкувались з керівництвом громади.

Безсумнівно децентралізаційна реформа несе позитивні зміни та перспективи розвитку територій. Громади, які об’єднались вже сьогодні мають самостійність у прийнятті рішень, незалежність від районної ланки  та отримують преференції обіцяні державою. «Процес децентралізації запущено та зворотного шляху вже не має» - таку тезу висловили учасники семінару.

Читайте також

Володимир Зеленський провів онлайн-зустріч зі студентами та ректорами українських ВНЗ (Відео)

Обласний гуманітарний штаб продовжує вдосконалювати алгоритми дій

Обласна влада підтримує людей, які стали заручниками безпекової ситуації на блокпосту окупантів

Ми зобов’язані відстояти своє право носити вишиту сорочку

Пологівський район продовжує фіксувати руйнування, завдані окупантами цивільним об’єктам

Обласний гуманітарний штаб почав співпрацювати з штабом партії “Слуга Народу”

Олександр Старух розповів про дії ворожих військ на території Запорізької області

Увага!

Кількість пошкоджених житлових будинків та комунальних мереж збільшується через постійні обстріли

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 18.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 84 доба (Відео)

Будівельні матеріали від ООН використовуються для термінового ремонту приватних будинків у Запорізькій області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 19.05.2022 року (08:00) - #ЗСУ, 85 доба (Відео)