Новини

Чорнобильці та пенсіонери проходять безкоштовне медичне обстеження на рак шкіри

22 червня 2016 - 08:57

Чорнобильці та пенсіонери проходять безкоштовне медичне обстеження на рак шкіри

У Запорізькій області триває акція щодо безкоштовного обстеження осіб, постраждалих внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС, ліквідаторів наслідків аварії та пенсіонерів. Організовують цю потрібну справу не перший рік  Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації та обласне об’єднання інвалідів “Союз – Чорнобиль”.

Останнім місцем виїзду бригади медиків було м. Вільнянськ. Для цього за підтримки  обласної державної адміністрації у місто  було доставлено єдиний в Україні епілюмінесцентний комп’ютерний дерматоскоп MoleMax австрійського виробництва. Безкоштовне обстеження на рак шкіри  пройшли 97 мешканців. Медичне обстеження провели головний онколог Запорізької області Анатолій Мещанінов з бригадою висококваліфікованих лікарів-експертів клініки лазерної медицини “Anabelle”, які є членами Міжнародного союзу дерматоскопії.

За словами Анатолія Мещанінова, у двох осіб виявлено рак шкіри,  у 16 - небезпечні утворення. Всі вони пройдуть курс лікування в обласному онкодиспансері.

Та на цьому робота виїзної бригади не припиняється. У серпні  планується обстеження цієї категорії жителів Василівського і Токмацького районів.

Акція проводяться згідно з Указом Президента України  "Про заходи у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи".

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також