Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На ринок пасажирських перевезень вийшов «Козацький возик»

18 липня 2016 - 13:25

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів презентацію комунального пасажироперевізника, створеного на базі комунального підприємства «Автогосподарство» Запорізької обласної ради з метою забезпечення гідного рівня якості та безпеки пасажирських перевезень, а також вирішення проблеми соціальних перевезень.

За словами директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Андрія Антонова, КП «Автогосподарство» ЗОР  отримало ліцензію на пасажирські перевезення автомобільним транспортом, а також сертифікат відповідності послуг усім ліцензійним умовам. У підприємства вже є власна матеріально-технічна база, при цьому триває активна  робота з її оновлення. Також на базі підприємства створюється автоматизована система диспетчерського управління  транспортом.

КП «Автогосподарство» ЗОР 08.07.2016 здобуло перемогу в конкурсі на пасажирські перевезення на трьох приміських маршрутах: Запоріжжя-Балабине, Запоріжжя-Кушугум та Запоріжжя-Малокатеринівка. Для роботи на них підприємством уже залучено 34 автобуси, в тому числі два - для перевезення осіб з обмеженими можливостями. Перевага надається автобусам великої й середньої місткості як  найбільш безпечному і комфортному транспорту, що в майбутньому буде просто розпізнати за брендом «Козацький возик».

На старті вихід підприємства на ринок пасажироперевезень підтримується фінансово з обласного бюджету. Так, за Програмою розвитку автомобільного транспорту в Запорізькій області на 2013-2017 роки на поточні витрати вже виділено кошти в сумі 6,12 мільйона гривень.

У найближчих планах КП «Автогосподарство» ЗОР  -  придбання нових автобусів за рахунок кредитних коштів Європейського інвестиційного банку, міжнародної технічної допомоги, що дозволить охопити нові автобусні напрямки, в тому числі і в місті Запоріжжя, по проспекту Соборний.

Як підкреслив Костянтин Бриль, на ринку перевезень пасажирів з'явився гідний конкурент, здатний дотримуватися всіх вимог законодавства, платити податки, гідну зарплату водіям, і найголовніше - забезпечувати якісні та безпечні перевезення.

- Хочу нагадати про обіцянки влади, дані пів року тому. Нині ми представляємо нове комунальне підприємство, що стане прикладом пасажироперевезень для всього регіону. Тут працюватимуть ввічливі водії, які не допустять сварок чи не гідного ставлення до пасажирів. Як приклад хочу навести ситуацію, що трапилась нещодавно з дівчинкою-сиротою. І наголосити:  в разі підтвердження порушення цього водія буде звільнено та занесено в чорний список. На обласному комунальному підприємстві будуть працювати автобуси великої місткості з пандусами, які зможуть забезпечити перевезення пільговиків, а також надавати якісні послуги жителям регіону. В майбутньому перемогу в обласних конкурсах на отримання маршрутів отримуватимуть фірми-перевізники, що мають саме такі автобуси, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин  Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Ілімдар Ходжаметов: «Кримські татари понад усе прагнуть наблизити перемогу і повернутися в Крим»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

76-річна жителька загинула від ворожого снаряду у тимчасово окупованому селі Нове Пологівського району. 53-річний чоловік отримав поранення внаслідок артудару по прифронтовому Оріхову

Євген Мироненко обговорив з сімейними лікарями проблеми в наданні ментальної допомоги

За підтримки Мінреінтеграції стартувала інформаційна кампанія «Листи до вільного Криму»

У Запоріжжі відбудеться Ярмарок вакансій для ВПО

Західні партнери допоможуть облаштувати житло для переселенців у Запоріжжі

“Наше завдання - стабільний розвиток усіх територій регіону”: в обласному центрі відбувся Форум відновлення

10 років окупації Криму: історія боротьби за півострів

Через комунікаційну складову платформи “Зроблено в Україні” бізнес зможе дати зворотній зв’язок Уряду щодо діяльності державних інституцій, - Юлія Свириденко

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

259 ударів по 11 населених пунктах завдали окупанти протягом доби