"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

На ринок пасажирських перевезень вийшов «Козацький возик»

18 липня 2016 - 13:25

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів презентацію комунального пасажироперевізника, створеного на базі комунального підприємства «Автогосподарство» Запорізької обласної ради з метою забезпечення гідного рівня якості та безпеки пасажирських перевезень, а також вирішення проблеми соціальних перевезень.

За словами директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Андрія Антонова, КП «Автогосподарство» ЗОР  отримало ліцензію на пасажирські перевезення автомобільним транспортом, а також сертифікат відповідності послуг усім ліцензійним умовам. У підприємства вже є власна матеріально-технічна база, при цьому триває активна  робота з її оновлення. Також на базі підприємства створюється автоматизована система диспетчерського управління  транспортом.

КП «Автогосподарство» ЗОР 08.07.2016 здобуло перемогу в конкурсі на пасажирські перевезення на трьох приміських маршрутах: Запоріжжя-Балабине, Запоріжжя-Кушугум та Запоріжжя-Малокатеринівка. Для роботи на них підприємством уже залучено 34 автобуси, в тому числі два - для перевезення осіб з обмеженими можливостями. Перевага надається автобусам великої й середньої місткості як  найбільш безпечному і комфортному транспорту, що в майбутньому буде просто розпізнати за брендом «Козацький возик».

На старті вихід підприємства на ринок пасажироперевезень підтримується фінансово з обласного бюджету. Так, за Програмою розвитку автомобільного транспорту в Запорізькій області на 2013-2017 роки на поточні витрати вже виділено кошти в сумі 6,12 мільйона гривень.

У найближчих планах КП «Автогосподарство» ЗОР  -  придбання нових автобусів за рахунок кредитних коштів Європейського інвестиційного банку, міжнародної технічної допомоги, що дозволить охопити нові автобусні напрямки, в тому числі і в місті Запоріжжя, по проспекту Соборний.

Як підкреслив Костянтин Бриль, на ринку перевезень пасажирів з'явився гідний конкурент, здатний дотримуватися всіх вимог законодавства, платити податки, гідну зарплату водіям, і найголовніше - забезпечувати якісні та безпечні перевезення.

- Хочу нагадати про обіцянки влади, дані пів року тому. Нині ми представляємо нове комунальне підприємство, що стане прикладом пасажироперевезень для всього регіону. Тут працюватимуть ввічливі водії, які не допустять сварок чи не гідного ставлення до пасажирів. Як приклад хочу навести ситуацію, що трапилась нещодавно з дівчинкою-сиротою. І наголосити:  в разі підтвердження порушення цього водія буде звільнено та занесено в чорний список. На обласному комунальному підприємстві будуть працювати автобуси великої місткості з пандусами, які зможуть забезпечити перевезення пільговиків, а також надавати якісні послуги жителям регіону. В майбутньому перемогу в обласних конкурсах на отримання маршрутів отримуватимуть фірми-перевізники, що мають саме такі автобуси, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин  Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Вакцинація – це гарантія власної безпеки та значна підтримка медичної системи

Планується, що свята, які пройдуть на Хортиці у жовтні, стануть подією для всієї країни

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано 2 331 540 підтверджених випадків COVID-19

У Запорізькій області розпочато роботу над національним проєктом з діджиталізації сфери охорони культурної спадщини

Громадські організації можуть брати участь у державних конкурсах на ВзаємоДії

До уваги журналістів!

Ефективна організація вакцинації освітян - завдання номер один для районних державних адміністрацій

Перші результати візиту Володимира Зеленського до США: Україна може отримати нові системи протиповітряної оборони

Запорізькі рятувальники приймають вітання з професійним святом

У громадах Запорізької області реалізовуватимуть грантову програму на підтримку створення нових підприємств

Педагоги мають завчасно подбати про власне щеплення, щоб вберегти себе та працювати у звичному режимі