Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька область готова до опалювального сезону на 60%

3 серпня 2016 - 15:01

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації (стажування) Володимира Тоцького відбулося селекторне засідання оперативного штабу із забезпечення підготовки та сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення в осінньо-зимовий період.

Відповідно до планів Мінрегіону за станом на 01 серпня рівень готовності територій до опалювального сезону має становити 60%. По Запорізькій області підготовка до роботи в осінньо-зимовий період триває у відповідності з  планом.

Як зазначив заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства і будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко, область готується до опалювального сезону за графіком. Наразі комплексно підготовлено 4141 житловий будинок із 6870 запланованих (60%).
Підписано 78 паспортів готовності. Підготовлено 385 котелень із 609 запланованих (63%),  749,4 км теплових мереж із запланованих 959,8 км (78%). Також замінено 2,3 км теплових мереж із запланованих 6 км (39%). Відремонтовано (замінено) 47,9 км водопровідних мереж із запланованих 69,7 км (69%) та 3,3 км каналізаційних мереж із запланованих 4,4 км (75%).

Усі роботи з підготовки об'єктів соціальної сфери мають бути завершені до першого вересня, а об'єктів житлово-комунального господарства – до першого жовтня.

- Підготовка Запорізької області відповідає середнім показникам по Україні. Проте готовність до опалювального сезону враховується за наявністю підписаних паспортів. Керівникам територій необхідно вжити вичерпних заходів для забезпечення своєчасного підписання актів готовності теплового господарства та паспортів готовності житлових будинків. Залишилося не так багато часу, за великим рахунком ми маємо близько двох місяців –  серпень і вересень. Не треба на останній час залишати підписання декількох тисяч паспортів готовності, цю роботу слід виконувати вчасно та готуватися заздалегідь. Усім територіям необхідно вирішити ці питання, щоб для нас опалювальний сезон розпочався вчасно та в повній готовності, - наголосив Володимир Тоцький.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Потрібно переходити від закликів до нових жорстких санкцій проти Росії. Звернення Президента 15.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 15.08.2022

У Мелітопольському районі триває робота щодо організації освітнього процесу

Як воює із ордою відділення “казахського шамана”

У разі загострення ситуації навколо ЗАЕС будуть вживатися невідкладні заходи

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 14.08.2022

Ситуація на ЗАЕС розглядається на всіх рівнях влади

Степногірська територіальна громада отримала будівельні матеріали для ремонту інфраструктури

Обстріляні домівки та квартири – наслідки збройного «визволення» окупантів: на Запоріжжі поліція задокументувала 15 злочинів рф

Ворожі обстріли руйнують цивільну інфраструктуру області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 15.08.2022, 173 доба

Що сильнішою буде Україна, то слабшою буде Росія. Звернення Володимира Зеленського 14.08.2022 (Відео)