Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Миколаївські морпіхи – у степах Пологівщини

8 серпня 2016 - 11:07

У рамках підготовки до Дня незалежності України до військовослужбовців 36-ї окремої бригади морської піхоти завітали гості - начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко, заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень та координатор районного центру допомоги учасникам АТО Ангеліна Устименко.

Військова частина постійно дислокується в Миколаєві, раніше базувалася у сел. Перевальне в Автономній Республіці Крим, брала активну участь у всіх міжнародних навчаннях та миротворчих місіях України, вважалася однією з найкращих у Збройних Силах України. Після початку російської окупації півострова, незважаючи на зраду комбрига, солдати двадцять днів тримали оборону проти переважаючих сил агресора, зуміли зберегти бойовий прапор, печатку, військовий архів та вирватися до вільної України.

Екскурсію підрозділом провів заступник командира бригади Роман Шостак. Морпіхи прибули до району лише кілька місяців тому, проте вже стали добрими друзями для місцевих жителів. Тут із концертами виступають самодіяльні колективи та школярі, а завдяки підтримці районної влади солдати відвідали багато цікавих туристичних об’єктів Запорізького краю. Побут бійці облаштували по-польовому:  встановили житлові намети, літній душ, обладнали затишну їдальню і навіть імпровізовані альтанки. Разом з тим приміщення для зимового розміщення особового складу потребують серйозного ремонту, заміни вікон та дверей, утеплення підлоги та стелі. Тривають роботи з покращення освітлення на території.

Олександр Зубченко розповів представнику командування про шефську допомогу Українській армії в області, створення нових військових містечок, запросив військових взяти участь в урочистостях в обласному центрі, а також передав подарунки нашим захисникам. Також на воїнів до свята очікує чимало приємних сюрпризів від місцевої громади та соціально відповідального бізнесу Пологівщини.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Упродовж доби окупанти завдали 570 ударів по 39 населених пунктах.

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Графік проведення прямих "гарячих" телефонних ліній керівництвом облдержадміністрації у лютому 2026 року

«Надихаюся друзями, колективом, роботою», – ветеран Олександр Шевчук про цивільне життя

Гуманітарна допомога прифронтовому регіону: керівник фонду Project Victory Ukraine відвідав Запорізьку область

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.02.2026

«Ой, що це?»: вивчаємо, навчаємо та спілкуємось українською

Упродовж доби окупанти завдали 517 ударів по 32 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1442-го дня війни

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Посилити захист і відновити інфраструктуру: засідання штабу з ліквідації наслідків ворожих ударів у Вільнянську

Адаптувати до подальшого життя та допомогти не втратити себе: як проходить реабілітація цивільних у Запорізькій області