Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі шляховики починають ремонт доріг новим методом

31 серпня 2016 - 13:55

В області щоденно тривають роботи з поточного середнього ремонту на автомобільних дорогах державного значення. Зокрема, роботи тривають на трасі Запоріжжя-Маріуполь (від с. Кірово до с. Преображенка Оріхівського району) та Дніпропетровськ – Васильківка - Покровське - Гуляйполе - Пологи - Мелітополь у м. Токмак за кошти держбюджету на загальну суму 63 млн. грн. Ремонт виконується філіями ДП «Запорізький облавтодор» на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.        

На автомобільній дорозі Дніпропетровськ – Мелітополь на 100 % виконані роботи з демонтажу залізобетонних плит по вулиці Нагірній у м.Токмаку. Продовжуються роботи з влаштування вирівнюючого шару покриття з використанням гарячої асфальтобетонної суміші.

Сучасною технологією - методом холодного ресайклінгу дорожніх одягів буде відремонтовано одну з найпроблемніших ділянок дороги державного значення Запоріжжя-Маріуполь. Ділянка розташована в Оріхівському районі Запорізької області.
За словами фахівців, для впровадження методу холодного ресайклінгу необхідно провести апробацію прийнятих технологічних рішень, визначення оптимальної товщини рециклювання існуючого покриття та оптимізації складу рецикльованої суміші, лабораторні дослідження для уточнення властивостей рецикльованої суміші.

Наразі Служба автомобільних доріг у Запорізькій області чекає на остаточні висновки науковців «Державного дорожнього науково-дослідного інституту ім. М.П. Шульгіна» щодо ремонту проблемної ділянки. Необхідні лабораторні дослідження спеціалістами вже проводяться.

Технологія холодного ресайклінгу передбачає зняття асфальтного шару та його подальшу переробку. Філією «Запорізька ДЕД» ДП «Запорізький облавтодор» вже відфрезеровано 5,1 км дороги, готуючи ділянку під холодний ресайклінг. Крім того, дорожники ДП «Запорізький облавтодор» влаштували протягом 5 кілометрів вирівнюючий шар покриття, використавши близько 2 847,5 т асфальтобетону. Раніше на автодорозі Запоріжжя-Маріуполь вже проведено підготовчі роботи з встановлення дорожніх знаків та планування узбіч.

Щоденний контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг.

На період виконання робіт рух транспорту буде здійснюватися в об’їзд автодорогами Комишуваха-Магдалинівка-Юрківка-Кірове-Омельник та Оріхів-Новопавлівка-Юрківка. Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв, що прямують дорогою Запоріжжя-Маріуполь, бути уважними та не перевищувати граничної швидкості руху, оскільки на даній дорозі тривають ремонтні роботи.



Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Перетворити ідею на бізнес-проєкт: стартує набір до «Школи інноваційного менеджменту та підприємництва»

Дитинство не поставиш на паузу: досвід Запорізької області представили на освітній конференції «Серпнева-2026»

Підприємці Запоріжжя та області!

В Україні стартувала інформаційна кампанія проти домашнього насильства «Що тут зайве?»

Чути та діяти: у Кушугумській громаді вдосконалюють спільнодію обласної та місцевої влади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1019 ударів по 52 населених пунктах Запорізької області

Безпека пасажирів та водіїв: вікна автобусів, трамваїв та тролейбусів у Запоріжжі захищають бронеплівкою

Не звіти, а результат для людей: у Запоріжжі пройшло засідання Комітету доступності

«Ми й надалі шукатимемо можливості для посилення нашої допомоги Запорізькому регіону», – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея – у Запоріжжі

У Запоріжжі визначили переможців чемпіонату області з пляжного футболу

До уваги мешканців міста та Запорізького району!