Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжцям збільшено показники вартості твердого палива та газу

31 серпня 2016 - 15:01

Запоріжцям збільшено показники вартості твердого палива та газу

Урядом внесені важливі зміни до нормативно – правової бази пільгового забезпечення та надання житлових субсидій.

Постановою Кабінету Міністрів України збільшено граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання пільг і житлових субсидій населенню.

Встановлена гранична ціна твердого палива на рівні 2000 гривень за одну тонну (це на 23,5% більше, ніж у попередньому році) та 200 гривень на один балон скрапленого газу.

Зазначені соціальні гарантії, на відміну від інших, як і раніше, надаються готівкою.

Територіальним органам соціального захисту населення доручено забезпечити проведення перерахунку наданих пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу, призначених із застосуванням граничних показників вартості, що діяли до набрання чинності вказаної постанови.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.05.2026

«Переможемо разом, коли пліч-о-пліч»: в Запоріжжі визначили найкращі шкільні команди з волейболу

Заради свободи, гідності та миру: у Запоріжжі відзначили День Європи

«Шість зупинок Європою»: у Запоріжжі студенти коледжу влаштували гастротур до Дня Європи

Пяйят-Хяме, Тренделаг, Вермланд та Вестерноррланд: Запорізька область розвиває партнерство з регіонами Північної Європи

Загалом упродовж доби окупанти завдали 738 ударів по 31 населеному пункту Запорізької області

Зруйноване – відновлюємо, критичне – захищаємо: делегація Агентства відновлення – в Запоріжжі

«Ми хочемо повертатися в Запоріжжя знову і знову з ще більшою підтримкою», – Координатор системи ООН та Гуманітарний координатор в Україні Матіас Шмале

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

В Запорізькій області стартував проєкт міжнародної організації Corus International

Мандрівка Європою у «підземній» школі: як у запорізькій гімназії минув тематичний тиждень до Дня Європи