Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі фахівці вивчають досвід роботи з особливими дітьми

12 вересня 2016 - 09:54

Запорізькі фахівці у сферах соціального захисту населення, освіти і науки, фінансів, охорони здоров’я, соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у навчальному турі «Організація допомоги дітям раннього віку та їхнім родинам у м. Харків та Харківській області». Захід проведено для членів робочих груп із раннього втручання з п’яти  областей: Запорізької, Донецької, Луганської, Дніпровської та Харківської областей.

Його учасники ознайомилися з досвідом розвитку послуг раннього втручання та  трансформації дитячих будинків.

У рамках туру також відбулася зустріч з представниками Харківської міської ради, презентація проектів ЮНІСЕФ з раннього втручання.  Ознайомитися з практичним досвідом створення мережі раннього втручання у Харкові та Харківській області учасники  візиту змогли, відвідавши БФ «Інститут раннього втручання», Харківську міську дитячу поліклініку № 23, відділення раннього втручання, Харківський обласний спеціалізований будинок дитини № 1, а також дитячий садок № 12 у м. Чугуєві.

За результатами  заходу відбулося обговорення функцій робочих груп та фахова  дискусія щодо можливостей розвитку раннього втручання у регіонах.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Підземна» школа буде затишною і комфортною для всіх»: учні, батьки та вчителі чекають на відкриття безпечного освітнього простору

Спорт для ветеранів та їхніх сімей: безоплатні тренування з важкої атлетики в Запоріжжі

«Підліткові балачки»: в Запоріжжі Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко долучилася до молодіжного проєкту

Запоріжців попереджають про небезпеку гепатиту А: як уберегтися від хвороби

Сьома у регіоні «підземна» школа зустріла учнів: до нового безпечного освітнього простору завітала Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко

Промисловість і бізнес у прифронтовому регіоні: робоча поїздка Юлії Свириденко до Запорізького краю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.05.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1182-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 450 ударів по 8 населених пунктах Запорізької області

Прояв скорботи та шани: щоранку о 9:00 в Запорізькій області лунає хвилина мовчання

Нове покоління лідерів: при Запорізькій ОДА сформували молодіжну раду

Запорізька область – Програма розвитку ООН: партнерство, побудоване на спільних цінностя