Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Мелітопольські студенти розширюють співпрацю з козацтвом

12 вересня 2016 - 11:53

Мелітопольські студенти розширюють співпрацю з козацтвом

За ініціативою обласної координаційної ради козацтва та за підтримки  облдержадміністрації у Мелітопольському державному педагогічному університеті  ім. Б.Хмельницького відбулося засідання круглого столу, присвячене розбудові козацького руху серед молоді.

Відкриваючи дискусію, заступник Верховного отамана України Дмитро Сухінін наголосив , що запорука успіху патріотичного руху – інтелект, енергія та високі організаторські здібності тисяч громадських активістів.

- Сучасному козаку вже недостатньо добре володіти бойовими мистецтвами, знати звичаї та традиції, але й потрібно добре орієнтуватися у військово-політичній ситуації, вміти швидко приймати рішення, досконало володіти сучасними інформаційними технологіями», - зазначив Дмитро Сухінін.

Молодь Мелітопольщини активно долучається до козацького руху. Зокрема, в МДПУ вже працюють два козацькі студентські курені, найближчим часом таке формування планують створити у Таврійському державному агротехнологічному університеті.

Учасники круглого столу значну увагу приділили обговоренню підсумків Другого міжнародного конгресу козацтва, активізації європейської та євроатлантичної інтеграції України, питанню підтримки бійців Української армії у зоні проведення антитерористичної операції, підвищення ефективності викладання на спеціалізованих військових кафедрах у вишах.

На завершення на учасників зібрання чекав яскравий виступ козацького народного хору із м. Енергодар та виставка унікальних коштовностей, зброї та предметів побуту XVII – XVIII століть.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Підприємці Запоріжжя та області!

Призначення пенсій військовослужбовцям: куди і як звертатися?

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.07.2025

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.07.2025

Упродовж доби окупанти завдали 522 удари по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1243-го дня війни

Діалог стійкості: делегація МЗС і послів України відвідали Запоріжжя

Сміттєвоз та чотири автівки: комунальні підприємства та райадміністрації отримали нову спецтехніку

Запорізька область готується до зими разом із міжнародними партнерами

Запоріжець Роман Береговий став воїном в дев’ятнадцять і ветераном в двадцять три

Розвиток сили та витривалості: у Запоріжжі ветерани можуть безоплатно займатися тайським боксом

Безкоштовне навчання для ветеранів та людей з інвалідністю