Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжці відзначили День фізичної культури та спорту масовим спортивним святом

12 вересня 2016 - 14:00

Цими вихідними у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» на святковому заході зібралися всі ті, хто не уявляє свого життя без спорту. Захід був організований Управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з Департаментом спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради та  обласним відділенням НОК України.

З самого ранку розпочали  роботу різноманітні локації за видами спорту, проводилися майстер-класи видатних спортсменів, розважальні спортивно-масові ігри. Всі бажаючі могли взяти участь у легкоатлетичному забігу, а також спостерігати турнір зі стрітболу, видовищний парад олімпійських видів спорту, в якому були представлені всі олімпійські види, які культивуються в області.

Привітав учасників заходу заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

- У цьому році облдержадміністрація та обласна рада заклали в бюджет 2 мільйони гривень, які будуть розподілені серед переможців і фіналістів Олімпійських і Паралімпійських ігор. Таким чином, уже в жовтні ми привітаємо наших спортсменів – гордість Запорізького краю і всієї України, підтримавши їх фінансово, - зазначив посадовець.

Під час свята також відбулася церемонія нагородження. Так, почесними грамотами Міністерства молоді та спорту України нагороджено директорів  комунальних закладів, які виховали учасників Олімпійських ігор:  обласної школи вищої спортивної майстерності  Олексія Гацулю, спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з легкої атлетики СК «Металург»  Володимира Самоленка, спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з плавання «Спартак»  Леоніда Хацаревича. Почесні грамоти облдержадміністрації отримали тренер-викладач зі стрибків у воду спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з плавання та стрибків у воду «Мотор Січ», тренер Максима Долгова Ірина Журавльова, тренер-викладач з дзюдо КЗ «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» ЗОР, тренер Марини та Інни Черняк Андрій Бондарчук, тренер-викладач з легкої атлетики КЗ «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» ЗОР, тренер Олесі Повх Анастасія Ольховникова.

Ордена «За заслуги перед Запорізьким краєм» третього ступеня Запорізької обласної ради удостоєні член збірної команди України з дзюдо, учасник ХХХІ Олімпійських ігор Марина Черняк, член збірної України з веслування академічного, учасник ХХХІ Олімпійських ігор Олександр Надтока, член збірної команди України зі стрибків у воду, учасник ХХХІ Олімпійських ігор Максим Долгов і тренер-викладач з волейболу КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю» ЗОР Любов Перебийніс. Члена збірної команди України з легкої атлетики, учасника ХХХІ Олімпійських ігор Олексія Касьянова нагороджено почесною грамотою Запорізької обласної ради. Також кращі спортсмени і тренери отримали грамоти Національного олімпійського комітету України.

Спортивне свято завершилося товариським матчем між збірними командами Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької міської ради, в якому впевнену перемогу з рахунком 7:3 одержали футболісти обласної виконавчої влади. Кращим гравцем матчу був визнаний  заступник начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Едуард Багіров, а переломного м’яча,  при рахунку 3:3, у ворота суперника забив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також