Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Своєчасне формування запасів продовольчого зерна – один із пріоритетів діяльності облдержадміністрації

20 липня 2007 - 16:30

Виконуючий обов'язки голови Запорізької облдержадміністрації Валерій Черкаcка взяв участь у селекторній нараді з питань закупівель зерна до Державного продовольчого резерву, Аграрного фонду та формування регіональних ресурсів продовольчого зерна з урожаю 2007 року.

Також сьогодні посадовець побував у Бердянському районі де провів нараду з начальниками управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій щодо підсумків збирання урожаю ранніх зернових і зернобобових культур, стану закупівлі зерна до Аграрного фонду, Державного резерву і формування регіональних ресурсів. Валерій Черкаска проаналізував ефективність використання коштів Державного бюджету, спрямованих на підтримку агропромислового комплексу. Особливу увагу було приділено стану розрахунків сільгосппідприємств із виплати заробітної плати та за оренду майнових і земельних паїв.

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

Читайте також

Досвід єднання: Новоолександрівська та Зіньківська громада зміцнюють партнерство

Навчайся, твори, досліджуй: у Запоріжжі відкрився новий молодіжний центр з технологіями майбутнього

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 360 ударів по 7 населених пунктах Запорізької області

70 років із наукою, університетом і Запорізьким краєм: у Запоріжжі відзначили ювілей професора Володимира Кюрчева

Служіння державі та людям: в Запоріжжі відзначили кращих держслужбовців

Підприємці Запоріжжя та області!

Останній кадр — майже повний екран займає синьо-жовтий прапор, що звивається на вітрі. Камера поступово відходить назад, відкриваючи солдата на БТР Кадр згасає у золотавому світлі вечірнього неба.

Німецькі партнери продовжують підтримувати Запорізьку область: комунальні служби отримали гуманітарну допомогу від THW

Базова соціальна допомога: новий підхід до підтримки сімей

Експерти обговорили із запорізькими підприємцями механізми впровадження локалізації у публічних закупівлях

Запорізький школяр відзначився у фіналі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»