Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Звернення Запорізької обласної ради сільгосптоваровиробників, прийняте на засіданні 20 липня 2007 року, до Президента України Ющенка В.А. та Прем’єр-міністра України Януковича В.Ф.

26 липня 2007 - 15:02

Шановний Вікторе Андрійовичу !

Шановний Вікторе Федоровичу !

 

Незважаючи на складні погодні умови, спеку, що триває чотири місяці, сільгосппідприємства області спромоглися намолотити більше 800 тис.тонн пшениці, що дає можливість повністю забезпечити регіональні ресурси, Держрезерв продовольчим зерном, а також проводити реалізацію іншим споживачам.

Разом з тим ситуація на ринку зерна ще далека від нормальної. Внаслідок адміністративного втручання у регулювання цін на зерно та його реалізацію сільгосптоваровиробники не в змозі отримати необхідні доходи від продажу пшениці, що призведе до тяжких фінансових наслідків для більшості господарств області.

Для виходу з даної ситуації обласна рада сільгосптоваровиробників пропонує гарантоване забезпечення продовольчим зерном регіональні ресурси, Аграрний фонд та Держрезерв за цінами, запропонованими державою, з належною платіжною дисципліною за прямими договорами без посередників, за умови зняття заборони вивозу зерна за межі країни після сформування державних ресурсів.

На нашу думку, вирішення цієї проблеми дасть можливість:

  • швидко сформувати резерви;
  • визначити найбільш об′єктивну ціну на зерно для сільгосптоваровиробників, що певною мірою компенсує втрати від неврожаю, викликані посухою;
  • знайти реальне порозуміння між державою та виробниками, сформувати зрозумілі та прозорі ринкові відносини.

Читайте також

«Треба жити!»: запоріжці доєдналися до написання Радіодиктанту національної єдності

«Діалог влади та бізнесу»: навички продажів як ключ до успіху

Запорізькі спортсмени вибороли медалі на чемпіонаті світу з ушу в Китаї

Запоріжці можуть взяти участь у щорічному Національному тесті з медіаграмотності

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.10.2025

Впродовж доби окупанти завдали 701 удар по 24 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1341-го дня війни

Упродовж доби окупанти завдали 663 удари по 16 населених пунктах Запорізької області

«Шлях батьківства»: в Україні запрацювала онлайн-платформа для розвитку навичок виховання дітей

Проєкт «ProЗдоров’я»: коли лікар стає вчителем

Упродовж доби окупанти завдали 634 удари по 19 населених пунктах Запорізької області

Співпраця, що гарантує результати: делегація ЮНІСЕФ – із робочою поїздкою у Запоріжжі