Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У частині 3029 Нацгвардії України відкрито лазню для солдатів

27 вересня 2016 - 10:58

За особистий внесок у розвиток та плідну співпрацю з Нацгвардією України голова облдержадміністрації Костянтин Бриль був нагороджений відзнакою Національної гвардії України – почесним знаком «За співпрацю». Нагороду керівникові Фонду сприяння обороні області вручив заступник командувача Національної гвардії України з тилу - начальник логістики полковник Олег Кулик під час відкриття нової лазні у військовій частині 3029 Нацгвардії України.

Як наголосив командир 9-го полку оперативного призначення НГУ полковник Олександр Хоменко, нині на території частини перебуває близько 800 бійців, які потребують нормального помивочного комплексу. Тепер за один захід скористатись лазнею зможе практично один підрозділ, тобто до 40 солдатів. З часом  буде придбано пральні машини та створено домашній затишок.

За словами Костянтина Бриля, згідно з Указом Президента України Петра Порошенка стосовно надання шефської допомоги, ця частина   знаходиться під опікою Запорізької облдержадміністрації.

- Це один із прикладів роботи Фонду сприяння обороні Запорізької області. Лише для частини 3029 було виділено близько трьох мільйонів гривень. Я дуже вдячний активному бізнесу, що бере участь у підтримці наших військових. Усі кошти ми витрачаємо раціонально, наприклад, самі солдати допомагають в ремонті, аби зекономити фінансування. Крім цього, тут відремонтовано медсанчастину, наведено лад у казармах та на території. В майбутньому планується відновити будівлю гуртожитку для  контрактників, де після ремонту зможуть жити до 80 бійців. Проте для цього потрібно вивільнення коштів Фонду оборони, які нині спрямовані на ВОПи, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також очільник регіону повідомив, що Фонд оборони забезпечив необхідним перед від’їздом у зону АТО військову частину 3033 Національної гвардії України. А в планах на майбутнє – відновлення військової частини, що дислокується в районі Запорізького аеропорту.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 16.05.2022

Заступник голови обласної державної адміністрації Сиволап Віталій Вікторович

Поліцейські зафіксували черговий факт ворожого обстрілу мирного населення Пологівського району

Обласний центр зайнятості продовжує надавати свої послуги

Оперативна інформація щодо безпечності питної води в запорізькій області за 15.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 15.05.2022

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 15.05.2022 р.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 16.05.2022 року (08:00) - ЗСУ, 82 доба (ВІДЕО)

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 15.05.2022 року (22:00) - ЗСУ, 81 доба (ВІДЕО)

Окупанти знаходяться в глухому куті. Звернення Володимира Зеленського 15.05.2022 (Відео)

На Запоріжжі продовжується документування фактів воєнних злочинів російських окупантів.

Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» презентував захисникам нашого краю програму «Встань, козацька славо»