"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У частині 3029 Нацгвардії України відкрито лазню для солдатів

27 вересня 2016 - 10:58

За особистий внесок у розвиток та плідну співпрацю з Нацгвардією України голова облдержадміністрації Костянтин Бриль був нагороджений відзнакою Національної гвардії України – почесним знаком «За співпрацю». Нагороду керівникові Фонду сприяння обороні області вручив заступник командувача Національної гвардії України з тилу - начальник логістики полковник Олег Кулик під час відкриття нової лазні у військовій частині 3029 Нацгвардії України.

Як наголосив командир 9-го полку оперативного призначення НГУ полковник Олександр Хоменко, нині на території частини перебуває близько 800 бійців, які потребують нормального помивочного комплексу. Тепер за один захід скористатись лазнею зможе практично один підрозділ, тобто до 40 солдатів. З часом  буде придбано пральні машини та створено домашній затишок.

За словами Костянтина Бриля, згідно з Указом Президента України Петра Порошенка стосовно надання шефської допомоги, ця частина   знаходиться під опікою Запорізької облдержадміністрації.

- Це один із прикладів роботи Фонду сприяння обороні Запорізької області. Лише для частини 3029 було виділено близько трьох мільйонів гривень. Я дуже вдячний активному бізнесу, що бере участь у підтримці наших військових. Усі кошти ми витрачаємо раціонально, наприклад, самі солдати допомагають в ремонті, аби зекономити фінансування. Крім цього, тут відремонтовано медсанчастину, наведено лад у казармах та на території. В майбутньому планується відновити будівлю гуртожитку для  контрактників, де після ремонту зможуть жити до 80 бійців. Проте для цього потрібно вивільнення коштів Фонду оборони, які нині спрямовані на ВОПи, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також очільник регіону повідомив, що Фонд оборони забезпечив необхідним перед від’їздом у зону АТО військову частину 3033 Національної гвардії України. А в планах на майбутнє – відновлення військової частини, що дислокується в районі Запорізького аеропорту.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Глава держави: Вперше за роки незалежності ми перейшли до реальних дій для подолання впливу олігархів на країну

Сім родин вимушених переселенців у Бердянську отримали власне житло

Фестиваль «Ми – українські. WE ARE UKRAINIAN» збирає друзів

Володимир Зеленський: Приватизація – це не про те, скільки держава отримає при продажу, це про сплату податків щомісяця, щороку

Розвиток Бердянська – серед пріоритетів обласної влади та міжнародних донорів

Олександр Старух: «За зриви графіків будівництва однаково відповідальні і замовники, і підрядники»

У Запоріжжі виставили на приватизацію «Особливе конструкторське бюро «ЕЛМІС»

Фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук покидає Запорізьку області та продовжує свій велотур «НЕзалежний»

Результат співпраці з Європейським співтовариством – це нові школи, лікарні та спортивні комплекси

Президент ветував закон, що послаблює відповідальність за недостовірне декларування

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 224 992 підтверджені випадки COVID-19