Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Інвестиційна діяльність буде зосереджена в Агенції регіонального розвитку Запорізької області

5 жовтня 2016 - 10:04

Інвестиційна діяльність буде зосереджена в Агенції регіонального розвитку Запорізької області

Розпорядженням голови облдержадміністрації доручено координацію інвестиційної діяльності, залучення інвестицій у проекти розвитку територій установі «Агенція регіонального розвитку Запорізької області».

Для виконання покладених функцій Агенція     взаємодіятиме з органами державної влади, місцевими органами влади, органами місцевого самоврядування області, органами влади іноземних держав, міжнародними організаціями, підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності, в тому числі іноземними,  з питань здійснення інвестиційної діяльності в Запорізькій області.

У разі необхідності установа може ініціювати створення робочих груп із залученням посадових осіб облдержадміністрації, райдержадміністрацій для підготовки інвестиційних майданчиків для реалізації інвестиційних проектів.

Агенції також доручено здійснювати аналіз інформації про всі інвестиційні пропозиції та ініціативи, які надходять від інвесторів, у тому числі від потенційних, будь-яких інших пропозицій та ініціатив, що стосуються здійснення інвестиційної діяльності в Запорізькій області; вживати інші заходи, що стосуються просування і залучення інвестицій в Запорізьку область.

У свою чергу, структурні підрозділи облдержадміністрації, районних державних адміністрацій   зобов’язано надавати Агенції інформацію про інвестиційні пропозиції та ініціативи, які надходять від інвесторів, а також про будь-які інші пропозиції та ініціативи, що стосуються здійснення інвестиційної діяльності в Запорізькій області.

 

 Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Нова транспортна стратегія: у Запоріжжі подвоїться кількість муніципальних автобус

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 430 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

«Дуже чекаємо на наших Героїв», – заслужений тренер України з плавання проводитиме заняття для ветеранів

Діалог заради розвитку: голова Запорізької ОДА зустрівся з членами обласної Молодіжної ради

Автопідйомники, бункеровоз та фургони: комунальники та прифронтова громада отримали нову та надійну спецтехніку

Приватизація у Запоріжжі: об’єкт незавершеного будівництва у центрі міста виставили на аукціон

Ветерани та ветеранки можуть стати вчителями предмета «Захист України»: нові рекомендації від Мінветеранів та МОН

З двох прифронтових громад Запорізької області проводиться евакуація дітей разом з батьками

Освітній форум в Запоріжжі: виклики, досягнення, плани

Загалом упродовж доби окупанти завдали 469 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.06.2025