"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проекту РА

6 жовтня 2016 - 14:42

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», облдержадміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації «Про затвердження Порядку видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Запорізької області» та аналізу регуляторного впливу до нього.

Відповідний проект регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу розміщено на веб-порталі Запорізької облдержадміністрації: www.zoda.gov.ua (розділ «Регуляторна політика та розвиток підприємництва», підрозділ «Обговорення проектів регуляторних актів»).

Термін, протягом якого приймаються пропозиції та зауваження - один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження надсилати на адресу Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації: 69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164, dpri@zoda.gov.ua, та Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11.

Читайте також