Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Турнір з волейболу об’єднав навчальні заклади, де навчається найбільша кількість переселенців

12 жовтня 2016 - 13:55

Турнір з волейболу об’єднав  навчальні заклади, де навчається найбільша кількість переселенців

У рамках співробітництва між Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) Україна та Департаментом освіти і науки облдержадміністрації відбувся перший зональний турнір з волейболу серед школярів Запорізької області «UNISEF  Volleyboll Cup». У змаганнях взяли участь команди Запорізького класичного ліцею, Кушугумського НВК «Інтелект», Балабинського НВК «Престиж» та Малокатеринівського НВК «Мрія».

За попередніми угодами для спортивних залів запорізьких шкіл фондом було передано спортивне обладнання: футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі, канати, тенісні столи, футбольні ворота тощо. Як повідомили в Департаменті, обладнання отримали 33 школи, в яких навчається найбільше дітей із числа внутрішньо переміщених. Це навчальні заклади у м. Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Енергодар, Токмацькому, Запорізькому, Гуляйпільському, Куйбишевському та Оріхівському районах.

- Наша головна мета – зробити так, щоб дітям та їх батькам з числа вимушених переселенців було комфортно жити в нашому регіоні, щоб діти та підлітки могли навчатися та здобувати належну освіту. Спорт не тільки загартовує, а й об’єднує. Змагатися разом та перемагати – це вагомі елементи, які допомагають дітям  здружитися. Адаптувати дітей нам допомагають міжнародні організації, які докладають для цього чимало зусиль, - зазначила заступник начальника управління Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валентина Хіврич.

Наразі тривають зональні турніри між командами запорізькими навчальними закладами. А переможці регіонального рівня будуть представляти Запорізьку область у фіналі, який планується провести у листопаді в Харкові. Запорізькі школіри змагатимуться з ровесниками із Харківської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей.

Довідково: ЮНІСЕФ реалізує в п’яти східних областях проект «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України» за фінансової підтримки Уряду Німеччини в розмірі 14 млн. дол., яка надається через Банк розвитку Kfw.  

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Металурги Запоріжжя відзначили професійне свято

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.07.2025

Упродовж доби окупанти завдали 457 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1242-го дня війни

Подорож із домашнім улюбленцем: що потрібно знати

Новий формат навчання для дітей за кордоном

Інклюзивне навчання навіть на канікулах: як працює «підземна» школа в Балабиному

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2025

Упродовж доби окупанти завдали 510 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

«Наша сила – у людях»: благодійна організація «Мережа 100% життя. Запоріжжя» відзначила двадцяту річницю діяльност

«Діалог влади та бізнесу»: ментальне здоров’я завжди на часі

«Діалог влади та бізнесу»: ментальне здоров’я завжди на часі