Новини

Працівники автотранспортної галузі отримали привітання і нагороди до професійного свята

26 жовтня 2016 - 16:37

З нагоди відзначення Дня автомобіліста і дорожника відбулися урочистості, у яких взяли участь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, його перший заступник Дмитро Давтян, заступник голови облради Владислав Марченко, заступник начальника ГУ Нацполіції Андрій Долинний та ректор Запорізького національного технічного університету Сергій Бєліков.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто загинув, виконуючи професійні обов’язки в автомобільній та дорожній сферах. А до пам’ятника автомобілістам було відправлено  квіти від облдержадміністрації.

Вітаючи фахівців автотранспортної та дорожньої галузей з професійним святом, очільник регіону принагідно повідомив  про амбіційні плани та перспективи галузі на наступний рік, а саме: будівництво мостів, розбудову аеропорту, а також розробку проектів будівництва доріг обласного та державного значення, аби в 2017 році Запорізька область змогла освоїти 1 мільярд 200 мільйонів гривень.

- Професійні водії – це дуже важлива професія. Адже ці люди, виконуючи свою роботу, несуть дуже велику відповідальність за наше  життя. Це стосується водіїв автобусів, таксі та інших. Цей рік був дуже нелегким, особливо для авто перевізників,  і я дуже радий, що вони почули думку влади та зрозуміли всі наші вимоги. Крім того, в Запорізькій області чимало дорожників. Останнім часом їх багато сварять, проте хочу зазначити, що при тому фінансуванні, яке є, вони роблять дива. Вірю, що своєю працею вони зможуть освоїти всі кошти, виділені на ремонт доріг у 2016, і підготуватись до більш напруженої роботи в наступному році, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток автотранспортної галузі Запорізького регіону очільник області вручив цінні подарунки засновнику Запорізького обласного осередку ВГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» Олегу Германюку та директору ТОВ «Приміські сполучення» Артему Топольяну.

Крім того, з нагоди Дня автомобіліста і дорожника грамотами облдержадміністрації були нагороджені: начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Геннадій Тімченко, заступник начальника з експлуатаційного утримання доріг Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Михайло Прохоров, начальник відділу з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних та штучних споруд, організації та дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Петро Циганков, провідний бухгалтер Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Алла Турчанінова, машиніст асфальтоукладача філії «Бердянська дорожньо-експлуатаційна дільниця» дочірнього підприємства «Запорізький облавтодор» ПАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Сергій Гладун, диспетчер Запорізької автостанції № 1 ПАТ «Запоріжавтотранс» Ольга Куценко, водій ТОВ «Альянс-Авто» Андрій Циганко,      інженер з експлуатації транспортних засобів ТОВ «Альфа Транс» Олена Маслова, інженер з безпеки дорожнього руху ТОВ «Запоріж-Лідер-ХХІ» Яків Муковський, водій ТОВ «Автотранспортне підприємство 12309» Володимир  Чабаненко, водій автотранспортних засобів ТОВ «Гуляйпільське АТП 12338» Юрій Жовніренко, директор ТОВ «Фенікс-Авто» Сергій Майборода,          начальник відділу експлуатації ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Лісовий, голова профспілкової організації транспортно-виробничого управління AT «Мотор Січ» Надія Кравець та головний бухгалтер приватного підприємства «Приват-Таксі» Галина Жужевич.

Крім цього, голова облдержадміністрації нагородив переможців конкурсу з водійської майстерності серед водіїв пасажирського автотранспорту, присвяченого Дню автомобіліста і дорожника. Так, кубок за 3 місце у конкурсі отримав водій ТОВ «Запорізькі автомобільні лінії» Андрій Грачов, за 2 місце - водій ТОВ «Правекстар» Олександр Мальчук, за 1 місце - водій ТОВ «Запорожградтранс» Костянтин Калачов.

Також Костянтин Бриль вручив кубки переможцям 9-го традиційного турніру з міні-футболу, присвяченому Дню автомобіліста і дорожника. За 3 місце нагороду отримала команда підприємства «Еталон», за 2 - команда облдержадміністрації і 1 місце посіла команда транспортно-виробничого управління АТ «Мотор Січ».

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також