"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Влада не залишила без уваги ситуацію в Новомиколаївському районі

3 листопада 2016 - 15:28

Влада не залишила без уваги ситуацію в Новомиколаївському районі

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль прокоментував перекриття траси Запоріжжя-Донецьк жителями села Трудове Новомиколаївського району.

-  Ситуація зрозуміла, адже на території області є кілька підприємств на кшталт колишнього Запорізького кінного заводу №86, які знаходяться в підпорядкуванні Мінагрополітики. З початку року, в рамках проведення заходу «Врожай-2016», влада регіону неодноразово зверталася до Міністерства з проханням надати інформацію стосовно нинішніх землеобробітників. Проте ми отримували тільки відписки, - пояснив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За словами очільника регіону, після того, як влада почала вивчати ситуацію, одразу з’явились люди, що керують тіньовими схемами на території Новомиколаївського району. Тобто ті, хто обробляє землю та не сплачує при цьому податків. Нині ж ситуацією скористалися ще й депутати Новомиколаївської  райради, зазначаючи, що влада намагається ділити землю. Та насправді облдержадміністрація хоче тільки навести  лад у земельних питаннях у регіоні.

- Кілька днів тому я підписав розпорядження про створення комісії, до складу якої увійдуть фахівці облдержадміністрації, органів прокуратури, Нацполіції, СБУ та Держгеокадастру області. Вже з понеділка вони вивчатимуть ситуацію на території кожної сільради. Наше головне завдання, аби працівники колишнього Запорізького кінного заводу №86, які й досі не отримали паї, нарешті змогли побачити свою землю. Комісія ретельно вивчить ситуацію з цим підприємством та складе список його працівників, який буде передано до Міністерства агропромислової політики та Держгеокадастру. Адже це не нормально, коли люди перекривають трасу та ставлять вимоги  облдержадміністрації, яка не має жодних механізмів впливу на це підприємство, оскільки воно державне, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Наостанок керівник області нагадав, що під час засідання Ради регіонального розвитку, що відбулося під головуванням Президента України Петра Порошенка, керівники всіх областей підкреслювали необхідність передання повноважень земельних питань громадам на місцях. Це  дійсно допоможе врегулювати більшість спірних питань у регіонах.

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Запорізькі легкоатлети повернулись до тренувань у найкращому легкоатлетичному манежі України

«Почати бізнес. Креативна індустрія» – новий серіал на платформі Дія.Бізнес

Недотримання карантинних вимог призвело до збільшення летальних випадків від COVID-19

У Запоріжжі вандали пошкодили меморіальну дошку дітям, що загинули в роки Голодомору

У Запорізькій області триває акція «Нагодуй птахів взимку»

Марафон здорових звичок: запоріжцям пропонують ходити сходами

Уряд розробив програми підтримки людей і бізнесу у разі посилення карантину

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 693 407 підтверджених випадків COVID-19

Представники обласної влади взяли участь у засіданні Урядового комітету з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Запорізька область долучилась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

У медичні заклади Запорізької області буде придбано додатково ще 300 кисневих концентраторів