Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Влада не залишила без уваги ситуацію в Новомиколаївському районі

3 листопада 2016 - 15:28

Влада не залишила без уваги ситуацію в Новомиколаївському районі

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль прокоментував перекриття траси Запоріжжя-Донецьк жителями села Трудове Новомиколаївського району.

-  Ситуація зрозуміла, адже на території області є кілька підприємств на кшталт колишнього Запорізького кінного заводу №86, які знаходяться в підпорядкуванні Мінагрополітики. З початку року, в рамках проведення заходу «Врожай-2016», влада регіону неодноразово зверталася до Міністерства з проханням надати інформацію стосовно нинішніх землеобробітників. Проте ми отримували тільки відписки, - пояснив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За словами очільника регіону, після того, як влада почала вивчати ситуацію, одразу з’явились люди, що керують тіньовими схемами на території Новомиколаївського району. Тобто ті, хто обробляє землю та не сплачує при цьому податків. Нині ж ситуацією скористалися ще й депутати Новомиколаївської  райради, зазначаючи, що влада намагається ділити землю. Та насправді облдержадміністрація хоче тільки навести  лад у земельних питаннях у регіоні.

- Кілька днів тому я підписав розпорядження про створення комісії, до складу якої увійдуть фахівці облдержадміністрації, органів прокуратури, Нацполіції, СБУ та Держгеокадастру області. Вже з понеділка вони вивчатимуть ситуацію на території кожної сільради. Наше головне завдання, аби працівники колишнього Запорізького кінного заводу №86, які й досі не отримали паї, нарешті змогли побачити свою землю. Комісія ретельно вивчить ситуацію з цим підприємством та складе список його працівників, який буде передано до Міністерства агропромислової політики та Держгеокадастру. Адже це не нормально, коли люди перекривають трасу та ставлять вимоги  облдержадміністрації, яка не має жодних механізмів впливу на це підприємство, оскільки воно державне, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Наостанок керівник області нагадав, що під час засідання Ради регіонального розвитку, що відбулося під головуванням Президента України Петра Порошенка, керівники всіх областей підкреслювали необхідність передання повноважень земельних питань громадам на місцях. Це  дійсно допоможе врегулювати більшість спірних питань у регіонах.

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Голоси дітей: в обласному центрі вшанували пам'ять безневинних жертв російської агресії

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

Олена Зеленська відкрила у Харкові пам'ятник дітям, які загинули в результаті збройної агресії РФ

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 04.06.2023

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 04.06.2023

Запорізька область 466 добу стримує російського окупанта

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 04.06.202022, 466 доба

Будь ласка, не забувайте дякувати нашим воїнам персонально

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 03.06.2023

Святковий настрій продовжується: у Запоріжжі влаштували захід для дітей захисників

Обласна влада посилює контроль за доступом до укриттів

Мінреінтеграції надало роз'яснення щодо актуалізації формування переліку територій