"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Відновлено право на розпаювання земель працівників кінного заводу

21 листопада 2016 - 15:49

Відновлено право на розпаювання земель працівників кінного заводу

Спеціально створена  розпорядженням голови облдержадміністрації комісія з розгляду питань, що порушили у колективному зверненні працівники філії «Запорізький кінний завод № 86» ДП «Конярство України» щодо порушення прав трудового колективу на розпаювання земель підприємства, провела засідання під головуванням директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрія  Ревуцького.

До розгляду питання також запросили голову Трудової сільської ради Новомиколаївського району Галину Новак та голову ініціативної групи трудового колективу Н. Шимляннікову.

Андрій Ревуцький довів присутнім інформацію, надану Головним управлінням Держгеокадастру в Запорізькій області.

Так, щодо земель на території Трудової сільської ради Новомиколаївського району загалом прийнято 51 наказ про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну площу 6046 га ТОВ «Сільськогосподарське підприємство із забезпечення інвалідів».

По 31 земельній ділянці розроблені та погоджені проекти землеустрою щодо їх відведення, земельні ділянки зареєстровані в Державному земельному кадастрі (загальна площа цих земельних ділянок становить 3122,1339 га). Відносно цих земель Головним управлінням Держгеокадастру в Запорізькій області прийнято накази про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та їх передачі у постійне користування ТОВ «Сільськогосподарське підприємство із забезпечення інвалідів».

По 23 земельних ділянках ТОВ «Сільськогосподарське підприємство із забезпечення інвалідів» зареєструвало право постійного користування  земельними ділянками в Державному реєстрі речових прав. Загальна площа цих ділянок становить 2451,8053 га.

На сьогодні за бажанням ТОВ «Сільськогосподарське підприємство із забезпечення інвалідів» ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області припинено право постійного користування по 23 земельних ділянках загальною площею 2451,8053 га та визнано такими, що втратили чинність, усі  накази.

Таким чином для працівників  ДП «Запорізький кінний завод № 86» відкрито шлях для реалізації свого права на земельні частки (паї).

За підсумками наради  Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації доручено направити листи до Міністерства аграрної політики та продовольства України та ДП «Конярство України» з питання повернення статусу юридичної особи філії «Запорізький кінний завод № 86» ДП «Конярство України» з подальшою приватизацією підприємства, що в свою чергу дозволить його працівникам отримати свої паї.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Запорізькі громади активно готують проєктні пропозиції “Великого будівництва”

Вакцинація – це гарантія власної безпеки та значна підтримка медичної системи

Планується, що свята, які пройдуть на Хортиці у жовтні, стануть подією для всієї країни

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано 2 331 540 підтверджених випадків COVID-19

У Запорізькій області розпочато роботу над національним проєктом з діджиталізації сфери охорони культурної спадщини

Громадські організації можуть брати участь у державних конкурсах на ВзаємоДії

До уваги журналістів!

Ефективна організація вакцинації освітян - завдання номер один для районних державних адміністрацій

Перші результати візиту Володимира Зеленського до США: Україна може отримати нові системи протиповітряної оборони

Запорізькі рятувальники приймають вітання з професійним святом

У громадах Запорізької області реалізовуватимуть грантову програму на підтримку створення нових підприємств