Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Для області на конкурсі відберуть експертів з питань децентралізації та регіонального розвитку

23 листопада 2016 - 13:20

Для області на конкурсі відберуть експертів з питань децентралізації та регіонального розвитку

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України разом з Програмою «U-LEAD з Європою» оголосило конкурсний відбір експертів з децентралізації та фахівців з регіонального розвитку. 

У кожній із 24 областей України буде відібрано по одному експерту з децентралізації та одному фахівцю з питань регіонального розвитку. 

Ці експерти надаватимуть консультаційну та експертну підтримку в упровадженні реформи місцевого самоврядування, адміністративно-територіальної реформи, децентралізації повноважень центральних органів виконавчої влади та реформи державної регіональної політики.

Заявки на участь у конкурсному відборі необхідно подати до 11 грудня 2016 року.

Детальніше про конкурсний відбір експертів з децентралізації ТУТ, фахівців з питань регіонального розвитку ТУТ.

Програма ЄС для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» фінансується Європейським Союзом та його державами-членами (Німеччина, Швеція, Польща, Данія) і реалізується Німецьким товариством міжнародної співпраці (GIZ) ГмбХ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) та Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва і розвитку (SIDA).

 

За матеріалами Урядового порталу

Читайте також

МОН запускає проєкт «КРОК» для підтримки дітей із порушеннями розвитку

Уряд визначив механізм віднесення земель до зон ризикованого землеробства

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.03.2026

Упродовж доби окупанти завдали 780 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Як дорослим протидіяти насильству щодо дітей

Запорізька область отримала чотири сучасні реанімобілі для екстреної медичної допомоги

Дізнатися виклики та потреби: агровиробників запрошують взяти участь у всеукраїнському опитуванні

Загалом упродовж доби окупанти завдали 760 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.03.2026

Житлові ваучери, «єОселя» та державна фінансова допомога дітям-ВПО: які всеукраїнські програми підтримки діють у Запорізькій області

Сила в русі: як спорт допомагає повернутися до життя ветеранам та ветеранкам

ПДВ без блокувань: як уникнути проблем при реєстрації податкових накладних