"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Костянтин Бриль взяв на контроль важливі для жителів Бердянщини питання

24 листопада 2016 - 15:41

Сьогодні голова облдержадміністрації Костянтин Бриль перебуває з робочою поїздкою в Бердянському районі.

Насамперед очільник регіону провів засідання обласної виїзної приймальні з розгляду звернень суб’єктів підприємницької діяльності. Одним із найважливіших питань, які були обговорені під час зустрічі, - перспектива  передачі  повноважень  щодо  розпорядження землями сільськогосподарського призначення  державної  власності  територіальним громадам. Також присутні приділили увагу питанням нарахування податку з доходів громадянам, які самостійно обробляють земельні ділянки, та проблемам, що відносяться до компетенції ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області.

Також Костянтин Бриль заслухав представників ВАТ “Запоріжжяобленерго”, які попередньо провели зустріч з місцевими підприємцями та обговорили гострі проблемні ситуації.

- Нині борг обленерго перед НКРЕ КП нараховує більше 1 мільярда 200 мільйонів гривень. Саме тому й було задіяно так званий “нульовий алгоритм”. Проте ми розуміємо, що підприємство не зможе ліквідовувати взимку аварійні ситуації  без коштів на рахунку. Так само без зарплатні не зможуть працювати і люди. Нині влада регіону готова терміново виділити кошти, аби погасити борги комунальних підприємств. Проте попередньо ми чекаємо підтвердження НКРЕ КП, що ці гроші залишаться на рахунках «Запоріжжяобленерго». Тим часом я прошу фахівців на місцях не створювати корупційних прецедентів та не намагатись поповнити свої кишені за рахунок енергопостачання підприємцям. Подібні скарги вже виникали в Мелітопольському та Бердянському районах. Тож дуже прошу керівництво на місцях покращити роботу з користувачами, які стабільно сплачують свої рахунки, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Спілкуючись з людьми, очільник регіону відзначив активну роботу та позитивні результати співпраці обласної влади та народного депутата України Олександра Пономарьова, обраного від Бердянського району.

Крім цього, Костянтин Бриль провів особистий прийом громадян Бердянщини. За його підсумками взяв на особистий контроль кілька важливих питань. Це стосується звернення Азовського сільського голови Ксенії Божкової щодо  реконструкції водопровідної мережі с. Луначарського, прохань Червонопільського сільського голови Марії Жили  про проведення реконструкції Червонопільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та ремонту доріг комунальної власності по вул. Кільцева та Степова в с.Червоне Поле.

Костянтин Бриль повідомив, що рішенням обласної ради  було затверджено фінансування  капітального ремонту доріг за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. Уже наступного року Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував виділення чималої суми на ремонт доріг. Тож коштів має вистачити не тільки на шляхи загальнодержавного значення, а й на місцеві  дороги.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

У Запорізькій області триває боротьба з нелегальними перевізниками

В Україні буде створений навчальний заклад для підготовки фахівців з кібербезпеки – Глава держави

Україна не хоче війни, але для миру повинна мати сильну й боєздатну армію – Глава держави

Пункти проведення ЗНО будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції

У Запорізькій області готуються до щеплення другою дозою вакцини проти COVID

Перший день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Безпека країни»

Президент долучиться до роботи Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» 11 травня

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 124 535 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 122 327 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області