Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі школярі - серед найкращих скрайберів країни

9 грудня 2016 - 14:16

Запорізькі школярі - серед найкращих скрайберів країни

Підбито підсумки ІІ Всеукраїнського фестивалю скрайбинг-роликів «Покоління мобільного Інтернету», організованого національним телеком-оператором "Київстар" спільно з педагогами.

У рамках фестивалю 139 школярів із 22 областей України створили 350 хвилин відео про можливості, які відкриває людям швидкісний мобільний інтернет. Скрайбинг-ролики на тему «Моя 3G-сім'я» розповідають про те, які мобільні сервіси можуть стати  корисними дорослим і дітям. У фінал фестивалю вийшли дев’ять учасників. Були визначені також три автори, які завоювали подарунки для своїх шкіл.

Так, у аплікаційному та онлайн скрайбінгу переможцями стали старшокласниці Новобогданівської школи Мелітопольського району Катерина Козлова та Лоліта Пономаренко.

- Бажання вчителя викладати більше нової та корисної інформації, а також природне прагнення дітей до творчості дають відмінний результат. Хочу подякувати своїм колегам, які знаходять можливість і час додатково займатися з учнями, допомагають їм вивчати нові техніки та програми, підтримують їх участь у фестивалях і конкурсах. Це величезний внесок у становлення і розвиток наших дітей, - зазначила голова журі, старший викладач кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ірина Сокіл.

У цьому році у фінал фестивалю вийшли  школярі з Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей. Додаткові номінації та подарунки стали приємним сюрпризом для учнів, які не увійшли до  числа переможців, але створили неординарні та креативні роботи.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Напружена гра та сильні суперники: визначено переможця «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з настільного тенісу

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1546-го дня війни

Запоріжжя квітне вишиванками: містяни розповіли, чому обирають традиційний національний одяг

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.05.2026

Упродовж доби окупанти завдали 909 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області.

Підприємці Запоріжжя та області!

Фотоконкурс до двадцятиріччя Всесвітнього дня вишиванки: триває прийом творчих робіт

Краса, закодована в нитках: чим дивує унікальна виставка вишитого одягу та писанок від «Запорозьких Берегинь»

«Нас вже неможливо зупинити»: досвід жіночого лідерства в Запорізькому регіоні

Війна, кохання, вірші: ветеран Євген Сєрков – про свій бойовий шлях, творчість та плани

«Діалог влади та бізнесу»: приватизація під час війни – від викликів до можливостей

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.05.2026