Новини

Інвестиційний паспорт Запорізької області презентовано на всеукраїнському рівні

24 січня 2017 - 14:11

Запорізькі фахівці з інвестиційної діяльності взяли участь у всеукраїнському семінарі "Економічний розвиток регіонів: стратегія та інструменти залучення інвестицій та підвищення експортного потенціалу", організованому Офісом залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest та Офісом просування експорту за підтримки Кабінету Міністрів України. Урядовці на чолі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом ознайомили учасників заходу – а це понад 150 представників влади  міст і областей -  зі стратегією державної політики в сфері залучення інвестицій, розвитку внутрішнього ринку, збільшення експортного потенціалу.

Програма  семінару була багатоплановою. Слухачі отримали інформацію про можливості підтримки проектів з розвитку бізнесу та експорту, які реалізують державні банки, а також ЄБРР, Western NIS Enterprise Fund, GIZ та  Програма ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”.

Для практичного застосування  навичок працювали  групи, де представники регіонів   ділилися рецептами успішного залучення інвестицій, експерти пояснювали, як ефективніше використовувати існуючі можливості для розвитку українського експорту,  вчили готувати інвестиційні тізери .

У рамках цієї роботи було презентовано Інвестиційний паспорт Запорізької області.

Оцінюючи результативність семінару, начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Артур Бойко відзначив  чудову можливість обміну досвідом між усіма регіонами, ефективність спілкування з міжнародними експертами з питань залучення інвестицій  та просування експорту.

- Кожна область має свої цікаві напрацювання в упровадженні інвестиційної політики, прагне до найефективнішого використання наявного інструментарію. В 2016 році за підтримки проекту ПРОМІС у Запорізькій області був розроблений Інвестиційний паспорт, якість якого дозволяє  зараз на його основі сформувати рекомендації  для інших областей України щодо розробки такого інструменту. На такому представницькому семінарі  нами було презентовано наш досвід та надано практичні рекомендації, які дозволять кожному регіону розробити інвестиційні паспорти і зробити свій внесок у підвищення інвестиційної привабливості нашої держави, - прокоментував посадовець.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також