"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Інвестиційний паспорт Запорізької області презентовано на всеукраїнському рівні

24 січня 2017 - 14:11

Запорізькі фахівці з інвестиційної діяльності взяли участь у всеукраїнському семінарі "Економічний розвиток регіонів: стратегія та інструменти залучення інвестицій та підвищення експортного потенціалу", організованому Офісом залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest та Офісом просування експорту за підтримки Кабінету Міністрів України. Урядовці на чолі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом ознайомили учасників заходу – а це понад 150 представників влади  міст і областей -  зі стратегією державної політики в сфері залучення інвестицій, розвитку внутрішнього ринку, збільшення експортного потенціалу.

Програма  семінару була багатоплановою. Слухачі отримали інформацію про можливості підтримки проектів з розвитку бізнесу та експорту, які реалізують державні банки, а також ЄБРР, Western NIS Enterprise Fund, GIZ та  Програма ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”.

Для практичного застосування  навичок працювали  групи, де представники регіонів   ділилися рецептами успішного залучення інвестицій, експерти пояснювали, як ефективніше використовувати існуючі можливості для розвитку українського експорту,  вчили готувати інвестиційні тізери .

У рамках цієї роботи було презентовано Інвестиційний паспорт Запорізької області.

Оцінюючи результативність семінару, начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Артур Бойко відзначив  чудову можливість обміну досвідом між усіма регіонами, ефективність спілкування з міжнародними експертами з питань залучення інвестицій  та просування експорту.

- Кожна область має свої цікаві напрацювання в упровадженні інвестиційної політики, прагне до найефективнішого використання наявного інструментарію. В 2016 році за підтримки проекту ПРОМІС у Запорізькій області був розроблений Інвестиційний паспорт, якість якого дозволяє  зараз на його основі сформувати рекомендації  для інших областей України щодо розробки такого інструменту. На такому представницькому семінарі  нами було презентовано наш досвід та надано практичні рекомендації, які дозволять кожному регіону розробити інвестиційні паспорти і зробити свій внесок у підвищення інвестиційної привабливості нашої держави, - прокоментував посадовець.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Звернення заступниці голови облдержадміністрації Олени Теряєвої щодо захворюваності на COVID-19 в області

Облдержадміністрація виступає за зменшення рівня тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «Укрзалізниця»

У Запорізькій області презентували новий путівник «Шляхами Запоріжжя. Туристичні маршрути»

Вогнеборці області протягом тижня ліквідували 190 пожеж на відкритих територіях

Коштом обласного бюджету цього року оздоровлено майже 2 тисячі дітей

Жителі Більмака знову звернулися з проханням сприяти збереженню історичної назви селища

До уваги журналістів!

В області триває прибирання лісових масивів

Запорізькі власники нерухомості сплатили 106 мільйонів гривень податків

Запоріжці можуть спостерігати за реконструкцією обласної клінічної лікарні у форматі онлайн

В Україні відзначають Всеукраїнський день дошкілля-2020

Запорізький обласний лабораторний центр проводить безкоштовне ПЛР-тестування та надає платні послуги