Новини

„Єдина родина” збирає друзів

8 жовтня 2007 - 11:07

Українська, російська, білоруська, німецька, татарська, болгарська, албанська, чеська та інші мови народів, що проживають в Запорізькому краї, звучали зі сцени обласного українського музично-драматичного театру ім. В. Г. Магара, де відбулася презентація всеукраїнського етнофестивалю народного мистецтва „Єдина родина”.

Перед тим, у залі театру залунали пісні народів, які населяють Запорізьку область, учасники фестивалю привітали гостей свята своєю рідною мовою, побажавши довголіття „Єдиній родині”. Приєднуючись до висловлених привітань, заступник голови облдержадміністрації Микола Фролов підкреслив необхідність дотримання толерантності між представниками 134 народів, які проживають на запорізькій землі.

„Єдина родина” – це один з ефективних механізмів поглиблення міжнаціональної співпраці та взаємозбагачення національних культур регіону та всієї України, висловила впевненість начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Лариса Сізінцова, подякувавши керівникам національно-культурних товариств за їх допомогу в організації фестивалю.

Планується, що в майбутньому „Єдина родина” проводитиметься раз на два роки, у фестивалі братимуть участь колективи з усієї України.

 

Управління інформації та зв'язків з громадськістю

Читайте також